Będziemy mieć kolejną miss z Warmii i Mazur?

2018-07-26 12:25:24(ost. akt: 2018-07-26 18:46:18)

Autor zdjęcia: Mat. organizatora konkursu

Karolina Urbańska z Rybna zakwalifikowała się do finału konkursu Miss Polonia 2018. Jak deklaruje, traktuje to wyróżnienie jako szansę nie tylko dla siebie...
Urodę Karoliny Urbańskiej doceniono już w czerwcu podczas konkursu regionalnego. Mieszkanka Rybna została wówczas II Wicemiss Warmii i Mazur 2018. To nie jedyne wyróżnienie, jakie ma na swoim koncie.

- Od zawsze lubiłam pozować do zdjęć oraz chodzić w pokazach mody - mówi Karolina. I dodaje: - W Chinach jako modelka brałam udział w wyborach 2015 World Hakka Chinese Miss Contest Finals in Asia Pacific Region, gdzie o koronę walczyło 10 Europejek i mnóstwo Azjatek. Zdobyłam tam wyróżnienie.

Pomysł na to, by spróbować swoich sił w konkursie na najpiękniejszą Polskę, to konsekwencja wcześniejszych doświadczeń: - Po kontraktach zagranicznych w Pekinie, Tokio i Mediolanie chciałam przeżyć przygodę w Polsce - opowiada Karolina.

4 lipca w Warszawie odbył się półfinał konkursu Miss Polonia. W castingu wzięło udział około stu kandydatek. Dziewczyny musiały zaprezentować się jurorom w różnych strojach, między innymi kąpielowych.
Jury w składzie: Agata Biernat (Miss Polonia 2017), Jagoda Piątek – Włodarczyk (Dyrektor Konkursu Miss Polonia), Oliwia Jesionowska (choreograf konkursu) i Igor Włodarczyk (PR Manager Miss Polonia) wyłoniło 20 finalistek, wśród których znalazła się przedstawicielka naszego województwa.

Karolina Urbańska wyznaje, że to dla niej wiele znaczy. - Jestem bardzo wdzięczna jury Miss Polonia. Udział w krajowym finale otwiera każdej dziewczynie szereg możliwości - zauważa. - Wiem, że jest nas 20 finalistek, a tytułów jest niewiele. Już samo zakwalifikowanie się do finału jest dla mnie miłym wyróżnieniem.
Karolina deklaruje, że występ to nie tylko szansa dla niej, ale i dla miejsc, z których pochodzić. - Mogę w ten sposób promować swój region bogaty w piękne krajobrazy.

Nasza reprezentantka mówi, że bardzo ważne są dla niej relacje, jakie może zbudować w czasie przygotowań do finału Miss Polonia. - Dzięki zgrupowaniu przed konkursem na pewno zawiążą się nowe znajomości, przyjaźnie, doświadczymy wielu emocji i pozytywnego stresu przed samą galą finałową. Myślę, że każda z nas nie może się tego momentu doczekać.

Jubileuszowa, czterdziesta, gala finałowa konkursu odbędzie się jesienią w Warszawie. Zwyciężczyni konkursu w nagrodę otrzyma bursztynową koronę i będzie reprezentować nasz kraj w najbardziej prestiżowych, międzynarodowych konkursach piękności na świecie: Miss World, Miss Universe i Miss Grand International.

dbp

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. JA #2559149 | 185.170.*.* 20 sie 2018 09:45

  Taka sobie... przeciętna dziewczyna. Ale życzę jej powodzenia

  odpowiedz na ten komentarz

 2. Gratulacje #2544580 | 185.170.*.* 27 lip 2018 13:37

  Gratulacje

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 3. naprawdę? #2543858 | 213.184.*.* 26 lip 2018 12:49

  "Pomysł na to, by spróbować swoich sił w konkursie na najpiękniejszą Polskę,...."

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz