Dziewczyna Lata sięgnie po nagrody!

2018-07-19 15:42:44(ost. akt: 2018-07-26 13:14:11)
Sandra Wiśniewska, Lipowo

Sandra Wiśniewska, Lipowo

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Wielka zmiana na pozycji drugiej w rankingu regionalnym Dziewczyna Lata 2018! Na to miejsce nieoczekiwanie wskoczyła Sandra Wiśniewska z Lipowa. Czekamy na kolejne zgłoszenia!
Kandydatki, biorące udział w naszej akcji nie odpuszczają! Od miesiąca walczą o prestiżowy tytuł Dziewczyny Lata 2018! Rywalizacja z każdym dniem staje się coraz bardziej emocjonująca, a ranking regionalny zmienia się jak w kalejdoskopie. Na drugie miejsce nieoczekiwanie wskoczyła wczoraj Sandra Wiśniewska z Lipowa, mimo że jeszcze dwa dni temu znajdowała się poza pierwszą dziesiątkę. Patrycja Przybyszewska z Wolnicy spadła z drugiego miejsca na trzecie. Jednak od kilku dni nadal na prowadzeniu pozostaje Patrycja Maja Brudzińska z miejscowości Wymój. Liderka w rozmowie z nami przyznała, że o jej zwycięstwo walczy jej narzeczony.

A kim jest Sandra Wiśniewska, która wyprzedziła wiele kandydatek i wskoczyła na drugą pozycję? Ma biurową pracę i jest w szczęśliwym związku od 5 lat. To dziewczyna, która kocha sport i dba o swoją sylwetkę. Chodzi na fitness i jeździ rowerem. Dlatego świetnie czuje się w sportowym stroju.

Pierwszy raz bierze udział w tego typu konkursie. I wierzy w wygraną! Jak mówi, jej rodzina trzyma za nią kciuki i pomaga zdobyć tytuł Dziewczyny Lata 2018.
Patrycja Przybyszewska z Wolnicy, która zajmuje trzecie miejsce, jest zdania, że młoda mama też może być piękna i zadbana. Sama jest tego przykładem. Wychowuje 4-miesięcznego syna Szymona, ale nie zapomina o sobie. Ma szczęście, bo we wszystkim wspiera ją partner.

Jaka powinna być osoba, która zdobędzie ten tytuł? — Dziewczyna Lata musi być uśmiechnięta, naturalna i po prostu piękna — uważa kandydatka. — Musi też dobrze swoją urodę pokazać.

Konkursowe zdjęcie zrobiła jej przyjaciółka. — Nie myślałam nigdy o modelingu. Chyba za bardzo w siebie nie wierzę — mówi skromnie.

A na kandydatki czekają wyjątkowe nagrody! Sponsorem jest Jerzy Roszkowski, właściciel hurtowni artykułów spożywczo-przemysłowych WIPSÓR w Biskupcu. — Podziwiam odwagę pań biorących udział w tym konkursie i uważam, że należy je docenić — mówi.

W konkursie mogą brać udział kobiety od 18. do 30. roku życia zameldowane na terenie naszego województwa. Na terenie danego powiatu w zabawie mogą uczestniczyć osoby zameldowane na jego terenie.

E-mail powinien zawierać: zgodę kandydatki na wykorzystanie jej wizerunku na potrzeby konkursu oraz akceptację postanowień regulaminu. Tytuł „Dziewczyny Lata” w danym powiecie (powiat olsztyński i Olsztyn oraz powiat elbląski i Elbląg tworzą wspólne kategorie) otrzymają kandydatki, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Tytuły zostaną przyznane w tych powiatach, w których będzie pięć i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej.

Tytuł regionalny otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.
GŁOSOWANIE POTRWA DO 12 SIERPNIA DO GODZ. 23.59. Koszt Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł brutto.

at

RANKING REGIONALNYKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. nowomieszczanka #2539608 | 178.42.*.* 19 lip 2018 16:12

    Dlaczego w tym rankingu nie ma proboszcza ani burmistrza z Nowego Miasta? Zawsze w mediach ich pełno.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz