„Ostatni zajazd w Helwingu” czyli pożegnanie z Gimnazjum

2018-06-22 13:22:50 (ost. akt: 2018-06-22 13:26:22)

Autor zdjęcia: Gimnazjum im. J.A. Helwinga

8 czerwca odbyło się ostatnie już Święto Szkoły w Gimnazjum im. Jerzego Andrzeja Helwinga w Węgorzewie.
To było już ostatnie Święto Szkoły w Helwingu. 8 czerwca nasze Gimnazjum symbolicznie pożegnało się ze społecznością węgorzewską.
Zaproszenie na uroczystość przyjęli przyjaciele szkoły, przedstawiciele władz samorządowych /miejskich i powiatowych/, szkół i przedszkoli , instytucji współpracujących z Gimnazjum oraz byli pracownicy szkoły. Za liczne przybycie gościom serdecznie dziękujemy.

Program artystyczny, jak wskazywał tytuł, nawiązywał do „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. Do stworzenia programu przyczyniło się wielu nauczycieli, uczniów i absolwentów Helwinga. Na uroczystości przedstawiono historię i dorobek Gimnazjum. Były wspomnienia, anegdoty, zdjęcia i łzy wzruszenia, a wszystko okraszone świetnymi występami byłych i obecnych uczniów i nauczycieli. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Gimnazjum Maria Chudzińska symbolicznie przekazała klucz do szkoły na ręce Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1, po czym wszyscy zatańczyliśmy poloneza.
(Gimnazjum w Węgorzewie)


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij



Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SZKOLAGIMNAZJUM

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Absolwent #2524160 | 94.254.*.* 23 cze 2018 09:37

    Najlepsza szkoła i najlepsza klasa, do jakiej miałem okazję uczęszczać w latach 2001-2004. Dziękuję.

    Ocena komentarza: warty uwagi (12) odpowiedz na ten komentarz