II Kongres Przyszłości za nami. Było inspirująco i motywująco! [ZDJĘCIA]

2018-06-09 09:31:49(ost. akt: 2018-06-20 12:03:01)

Autor zdjęcia: GO

Po raz drugi spotkaliśmy się w Olsztynie z gośćmi, którzy z uczestnikami Kongresu podzielili się wiedzą i doświadczeniem. Swoją charyzmą zarażali licznie przybyłych uczestników, którzy na pewno opuszczali Centrum Konferencyjne UWM naładowani pozytywną energią.
Kongres odbywał się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM w Olsztynie. To wyjątkowe wydarzenie prowadził znany prezenter i dziennikarz - Krzysztof Ibisz. Szczegółowy program oraz lista gości: >>> kongresprzyszlosci.pl

Honorowym gościem Kongresu był Günter Verheugen.


Podczas wydarzenia odbyło się wiele interesujących paneli. O inwestycjach i wyzwaniach współczesnego rynku dyskutowano w panelu gospodarczym. Na kongresowej scenie swoimi przemyśleniami dzielili się samorządowcy oraz przedsiębiorcy z regionu i spoza niego. Na zaproszenie organizatorów odpowiedzieli także m.in. Henryka Bochniarz i dr. Robert C. Bush JR.


Kongres Przyszłości 2017

Olsztyn-I Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości odbył się w Centrum Konferencyjnym w Kortowie. Nz.Dr.Robert C.Bush

Skoro mówiliśmy o przyszłości, to nie mogło zabraknąć nowych technologii. W tym panelu pojawili się wybitni specjaliści, którzy służyli nie tylko swoją wiedzą, ale i... praktyką. Przewidziano także część warsztatową, którą poprowadził m.in. Adam Pływaczewski.


Wśród panelistów opowiadających o nowych technologii nie zabrakło youtuberów i specjalistów od animacji czy marketingu sieciowego. O tym ostatnim opowiedział Paweł Tkaczyk.


Do wzięcia udziału w wyzwaniu, jakim jest życie w zdrowym stylu zachęcali paneliści zaproszeni przez "Fit nie Fat". O tym, jak nie dać się zwariować w czasie zakupów i zawsze wybierać to, co zdrowe, opowiedziała Katarzyna Bosacka.


Nie zabrakło też dawki motywacji, o którą zadbali znani i podziwiani. Wśród nich m.in. Jakub B. Bączek, Iwona Guzowska czy Łukasz Jakóbiak.

Kongres Przyszłości 2018 r.

Olsztyn-II Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości 2018 r. odbył się w Centrum Konferencyjnym UWM Nz. Jakub B. Bączek

Kongres Przyszłości 2018 r.

Olsztyn-II Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości 2018 r. odbył się w Centrum Konferencyjnym UWM Nz. Iwona Guzowska

Kongres Przyszłości 2018 r.

Olsztyn-II Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości 2018 r. odbył się w Centrum Konferencyjnym UWM Nz. Łukasz Jakóbiak

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się także panel „Bez gorsetu” dedykowany kobietom. O tym, że nie warto dać się ograniczać przez cokolwiek, przekonywały m.in. Dorota Wellman, Grażyna Wolszczak czy Ewa Kasprzyk.

Dorota Wellman

Kongres Przyszłości 2018 r.

II Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości odbył się w Centrum Konferencyjnym UWM w Olsztynie Nz. Grażyna Wolszczak

Kongres Przyszłości 2018 r.

Olsztyn-II Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości 2018 r. odbył się w Centrum Konferencyjnym UWM Nz. Ewa KasprzykA jeśli chcecie jeszcze bardziej poczuć się uczestnikami Kongresu, obejrzyjcie koniecznie nasze fotorelacje!


Obrazek w tresci


Obrazek w tresci