Wycieczka do Nidzicy

2018-06-04 13:00:00(ost. akt: 2018-06-04 09:46:35)

Autor zdjęcia: SP Szkotowo

Dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Szkotowie z paniami – Ewą Szymańską, Joanną Grzelą i Wiesławą Grędziszewską wyjechały na wycieczkę do Nidzicy.
Zwiedziły zamek krzyżacki, spacerowały na jego dziedzińcu oraz ścieżkami wokół warowni. Zmęczeni, chętnie skorzystali z chwili relaksu w parku, gdzie zjedli II śniadanie.

Stamtąd wszyscy udali się na deser w postaci pysznych lodów. Po posiłku każdy chętnie spacerował , zwiedzając miasto. Końcowym etapem wycieczki była wizyta w schronisku dla bezdomnych zwierząt „Podaj łapę” w Tatarach.

Zawieźliśmy karmę i akcesoria potrzebne psom. Pobyt w tym miejscu był dużym przeżyciem, a cała wycieczka stała się miłym wspomnieniem.

Ewa Szymańska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna



Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: SPSzkotowo