Znany trener personalny Miłosz P. ma znowu kłopoty

2018-05-23 16:01:17(ost. akt: 2018-05-23 18:31:15)

Autor zdjęcia: MK

O Miłoszu P. zrobiło się głośno jakiś czas temu, kiedy to jego partnerka w mediach oskarżyła go o pobicie. Tą sprawą zajęła się prokuratura, a Miłosz P. w międzyczasie tłumaczył się w Internecie. Teraz, z zupełnie innego powodu, znów składa wyjaśnienia, ale... przed olsztyńskim sądem. Jest oskarżony o pobicie przypadkowo spotkanego mężczyzny.
Minął ponad miesiąc, odkąd ówczesna partnerka Miłosza P. oskarżyła go publicznie o pobicie. Na dowód kobieta opublikowała zdjęcia swojej posiniaczonej twarzy. O sprawie pisaliśmy tutaj.

Nie ucichły jeszcze komentarze, a Miłosz P. musi tłumaczyć się z kolejnej afery. Tym razem zarzuty sformułował pan Wojciech, który na własnej skórze przekonał się, że dostać w twarz można za nic. Latem na olsztyńskiej starówce miał pecha spotkać się z pięściami dwóch mężczyzn. Jednym z oskarżanych w tej sprawie jest właśnie Miłosz P., znany trener personalny i instruktor MMA.

Dzisiaj (23 maja) przeciwko Miłoszowi P. i Jakubowi Z., przedsiębiorcy z Olsztyna, ruszył proces w sprawie o pobicie przypadkowo spotkanego mężczyzny. Mężczyznom zarzuca się, że 17 czerwca 2017 roku na ul. Staromiejskiej w Olsztynie pobili Wojciecha J. uderzając go najpierw pięścią w twarz, a następnie zadając mu ciosy pięściami w głowę i po całym ciele. Jak informuje rzecznik Sądu Okręgowego w Olsztynie, w wyniku pobicia pokrzywdzony doznał obrażeń w postaci stłuczenia głowy z raną tłuczoną i krwiakiem podskórnym oraz wymiotami i bólami głowy.

Podczas dzisiejszej rozprawy Jakub Z. tylko częściowo przyznał się do winy, ale przeprosił Wojciecha J. za swoje zachowanie. Miłosz P. nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i stwierdził, że podczas tego zdarzenia nie uderzył Wojciecha J.

Kolejny termin rozprawy w tej sprawie został wyznaczony na 10 lipca.

Relację z rozprawy przeczytacie w jutrzejszym wydaniu "Gazety Olsztyńskiej".


Komentarze (36) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. celica fan #2512458 | 31.11.*.* 3 cze 2018 13:08

  A trener personalny Tomasz Hom rozbił moje długie małżeństwo a gdy już się pobawił moją była żoną to zostawił Ją na lodzie. Pracuje w Warszawie a mieszka na Śląsku. Lubi zamożne i starsze mężatki nie ukrywa tego na stronie golden .... . Flirt a może coś więcej, było więcej....Dorotka, było ?

  odpowiedz na ten komentarz

 2. żenada #2511023 | 5.172.*.* 31 maj 2018 16:45

  1 na 1 ok, można sobie wyjaśnić parę spraw, i patrząc na niego nie widzę dominatora. ale jak typek musi z kolegami na kogoś uderzać...?? dno

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 3. kickboxer #2509305 | 37.47.*.* 28 maj 2018 10:09

  co tu dużo gadac. zyciowy niedojda,damski bokser. tylko kobiety umie bic a na faceta to z kolega musi napadac bo sie boi,ze samemu nie da rady. trochę miesni, w majtach nic w glowie siano. takim rozgłosem chciał sie stać rozpoznawalnym celebryta bo nic innego nie potrafi.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz

 4. Wojtas #2507636 | 80.52.*.* 25 maj 2018 12:13

  Jeden się przyznał, drugi nie. Jeden przeprosił, drugi twierdzi że nawet go nie uderzył. Nie mam nic do powiedzenia, po prostu cioty. Jakub wzia wine na siebie po to żeby Miłosz nie miał jeszcze gorzej, bo za ta dziewczynę też może mieć wesolo. A za bicie dziewczyn w więzieniu nie pomoże znajomość mma chyba ze chłopakom załatwi dostęp do prochów ktore sam zarl i mu mózg wypaliło. Jakub Z. Przedsiębiorca,oczywiście zgodzę się ma głowę na karku. Wie co i jak zna się na interesach. Ale buja się po mieście, za kazdym razem widze go z inną. Ciekawe czy sprawa nie ma drugiego dna, że po prostu nie przyswirowal do jakiejś ale to moje zdanie. Sam widzialem to w tym miesiącu 4 razy, z 3 innymi kobietami raz nawet było z nimi dziecko i to nie Jakuba.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 5. Wojtek #2507488 | 37.47.*.* 25 maj 2018 07:45

  Dlaczego usuwane są informacje o powodzie wyrzucenia trenera z organizacji, można to sprawdzić? Na policji są tez informacje...

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (36)