Dzień Unii Europejskiej w SP w Stożnem

2018-05-11 10:02:38(ost. akt: 2018-05-11 10:09:00)

Autor zdjęcia: Archiwum SP w Stożnem

W Szkole Podstawowej w Stożnem zorganizowany został Dzień Unii Europejskiej. Na imprezę przybyli przedstawiciele Europe Direct z Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct Olecko oraz rodzice.
W środę 9 maja w Szkole Podstawowej w Stożnem zorganizowany został Dzień Unii Europejskiej. Na imprezę przybyli goście – przedstawiciele Europe Direct z Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct Olecko - Aleksandra Ciechanowicz-Osiecka, Anna Leszczyńska i Dawid Bondarenko oraz rodzice.

W tym roku „odwiedziliśmy” Niemcy, Włochy, Francję, Wielką Brytanię, Litwę, Grecję oraz Polskę. W trakcie spotkania na boisku pojawił się Syriusz, czym wywołał niemałe zamieszanie i dużo radości wśród dzieci. Po prezentacji odbyły się konkursy wiedzy o Polsce i o krajach Unii Europejskiej.

Po rywalizacji odbyła się degustacja potraw przygotowanych przez naszych niezawodnych rodziców oraz zabawy integrujące społeczność uczniowską. Miłym zakończeniem imprezy było wręczenie upominków ufundowanych przez PIE Europe Direct oraz wspólne pamiątkowe zdjęcie.
Anna Płazińska

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mama tata i dziadek #2501683 | 83.28.*.* 15 maj 2018 04:55

    I o to chodzi , to jest nasza przyszłość . Europa zjednoczona , bez wojen , otwarta dla wszystkich . Gratulujemy i dziękuję nauczycielom że pięknie przygotowali nasze dzieci do tej uroczystości .

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)