Już w sobotę Renault i Gwiezdne Wojny połączą swoje moce!!!

2018-05-09 15:30:28(ost. akt: 2018-05-09 15:57:37)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

12 maja w olsztyńskim salonie Renault Alcar nie lada gratka dla fanów crossoverów oraz Gwiezdnych Wojen. RENAULT I „HAN SOLO. GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE” POŁĄCZĄ SWOJE MOCE, BY POKAZAĆ KLIENTOM ALTERNATYWNĄ DROGĘ.
Akcja w olsztyńskim salonie wpisuje się w bezprecedensowa europejską kampanię francuskiego producenta samochodów we współpracy z Lucasfilm, Disneyem i Publicis Conseil, która zostanie pokazana w aż 25 krajach. Już 25 maja w kinach na całym świecie odbędzie się premiera filmu „Han Solo. Gwiezdne wojny - historia”, która opowiada historię o tym, jak Han Solo - ulubiony łotr w galaktyce - wybrał alternatywną drogę i poznał swojego wiernego towarzysza i drugiego pilota - Chewbaccę. Aby uczcić to wydarzenie, Renault KADJAR, Han Solo i Chewbacca pokażą, jak umiejętnie podążać własnymi drogami.


W związku z tym, jeszcze przed premierą filmu 12 maja, w olsztyńskim salonie Alcar Renault można spodziewać się kosmicznej przygody, w której Renault KADJAR znajdzie się w samym środku szaleńczego pościgu. Na szczęście z pomocą Chewbakki, jego energetycznej kuszy oraz dzięki napędowi 4WD Lock wszystko musi się udać.

Odwiedzający salon Alcar będą mogli obejrzeć fragmenty nowego filmu na kilkanaście dni przed kinową premierą. Dodatkowo odbędzie się Dzień Crossoverów, z mnóstwem atrakcji dla całych rodzin m.in.: quizy z nagrodami dla dzieci, malowanie twarzy, zabawy z budowaniem, wycinaniem i kolorowaniem własnej rakiety oraz jazdy próbne dla dorosłych crossoverami Renault. Będzie można zrobić sobie zdjęcie z Chewbaką oraz jednym z żołnierzy imperium.

Wrażeń dopełni atrakcyjne oświetlenie salonu, które będzie nawiązywało do mieczy świetlnych.

Poza wyjątkowymi przeżyciami w salonie i poza nim podczas jazdy próbnej, Renault organizuje ogólnopolski konkurs, dzięki któremu będzie można wygrać Renault KADJAR oraz kolekcjonerskie gadżety z filmu „Han Solo. Gwiezdne Wojny – historie”. W konkursie w olsztyńskim salonie Alcar można wziąć udział w dniach 12-31 maja pobierając kod rejestracyjny ze dedykowanej strony internetowej oraz odwiedzając salon.A jakie jest zadanie konkursowe? Należy zaprezentować jak wyglądacie podczas swojej wyjątkowej podróży na kosmiczny seans. Pokażcie nam swoje fanowskie kreacje! Uczestnicy konkursu na dedykowanej stronie internetowej mają rozwiązać zadanie i zgłosić swoją pracę do konkursu. Przydzielany jest im wówczas unikalny kod rejestracyjny. W celu potwierdzenia uczestnictwa w konkursie, uczestnicy muszą udać się do salonu Renault i dokonać aktywacji kodu. Kod podany przez klienta będzie należało wprowadzić na stronę internetową udostępnioną Partnerom Renault. Oprócz kodu, na stronie trzeba będzie wybrać lokalizację salonu. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 19 czerwca.

Zapraszamy na stronę www.alcar-renault.pl