Turniej Rekreacyjno-Sportowy w "Żeromie". Szkoła to nie tylko nauka

2018-03-30 08:59:15(ost. akt: 2018-03-30 09:05:36)
W Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach odbył się w środę 28 marca Turniej Sportowo-Rekreacyjny, będący podsumowaniem Sportowego Współzawodnictwa Międzyklasowego.
Udział w turnieju wzięli uczniowie całej szkoły. Część z nich uczestniczyła w przygotowanych konkurencjach sportowych, inni dopingowali żywiołowo swoich kolegów.

Najważniejsza w całym wydarzeniu była dobra zabawa. Współzawodnictwo schodziło na dalszy plan. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się wszystkie konkurencje przygotowane przez organizatorów.

Tym samym po raz kolejny młodzież z LO Bartoszyce mogła odczuć, że szkoła nie jest jedynie miejscem nauki, ale również rozrywki, zabawy i miłego spędzenia czasu w gronie rówieśników.

Cały turniej dla młodzieży zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Jarosław Klimko, Robert A. Kozieł, Magdalena Araśniewicz i Elżbieta Monkiewicz.

ak


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty