II Kongres Przyszłości coraz bliżej!

2018-03-23 12:01:03 (ost. akt: 2018-05-29 15:34:05)
Kongres Przyszłości będzie okazją do zdobycia doświadczenia od najlepszych praktyków biznesu.

Kongres Przyszłości będzie okazją do zdobycia doświadczenia od najlepszych praktyków biznesu.

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Nie zmienię się za Ciebie, ale mogę Ci pomóc. Już drugi raz organizujemy w Olsztynie Kongres Przyszłości.
Przyjacielu, cieszę się, że zechciałeś przeczytać ten tekst. Mam Ci coś bardzo ważnego do powiedzenia. Wiesz o tym, że codziennie Świat oferuje Ci niesamowite możliwości? Dosłownie kładzie je przed Tobą! Korzystasz z nich w takim stopniu, jakbyś chciał? Jesteś przekonany, że żyjesz na 100%? Większość ludzi, których znam, ma poczucie, że stoją w miejscu. Są świadomi tego, że nie wykorzystują swojego potencjału? Ty również? Jeśli tak, to bardzo dobrze - uczucie niedosytu to pierwszy krok do zmiany!

Nie zmienię się za Ciebie, ale mogę Ci pomóc. Już drugi raz organizujemy w Olsztynie Kongres Przyszłości. Dwudniowe wydarzenie, podczas którego zaproszeni goście pokażą Ci, jak żyć na maxa. Bez teorii, tylko praktyka i rzecz bezcenna: własne doświadczenie. Będziesz mógł skorzystać z porad Jakuba B. Bączka, doświadczeń Katarzyny Bosackiej i posłuchać niesamowitej historii Iwony Guzowskiej. To tylko niektórzy z wielu gości.

Podczas Kongresu będziesz mógł zaczerpnąć inspiracji i zdobyć nową wiedzę w wielu dziedzinach. Jednym z naszych paneli będzie „Gospodarka”. Chcesz zarabiać więcej pieniędzy? Zakładam, że tak, bo choć wszyscy wiemy, że nie są najważniejsze, to jednak pieniądze pozwalają nam na komfortowe życie i realizację pasji. Tutaj będziemy rozmawiali z praktykami biznesu - twórcami start-upów, właścicielami wiodących firm, samorządowcami. Dowiesz się od czego zacząć i co zmienić, żeby osiągnąć swoje biznesowe cele - zwłaszcza w trudnym regionie Warmii i Mazur.

Obrazek w tresci

Przyszłość dzieje się dziś!

Świat idzie do przodu szybciej niż kiedykolwiek wcześniej... fantastyczne technologie, które podziwiałeś w filmach S-F kilka lat temu, dziś często są rzeczywistością. Podczas panelu „Technologie i rozwiązania przyszłości” będziesz miał okazję usłyszeć od osób, które zaryzykowały, jak wykorzystać nowe technologie w codziennej pracy. Dowiesz się, że wiele elementów Twojej codziennej pracy można robić inaczej: szybciej i wydajniej.

Specjalnie dla wszystkich Pań przygotowaliśmy rozbudowane warsztaty – „Bez gorsetu”. Będziesz miał niepowtarzalną okazję posłuchać kobiet sukcesu - kobiet, które zawojowały biznes, sport a nawet bokserski ring. Zyskasz nową perspektywę patrzenia na szanse, jakie dzisiejszy Świat stawia przez kobietami. Osobiście polecam!

Rozwijając swoją osobowość i biznes nie zapominaj o zdrowiu. "Nie zależy mi na tym, by zostać najbogatszym człowiekiem na cmentarzu." mówił Steve Jobs. Zdrowe i pełne energii ciało da Ci siły do zawojowania Świata. Spotkaj się z pasjonatami sportu i zdrowego stylu życia. Posłuchaj i sam doświadcz, jak wygląda rozwój fizyczny i troska o zdrowie we wszystkich wymiarach!

Swój czas i pieniądze trzeba inwestować rozważnie. Tym, na co zawsze warto postawić, jest rozwój osobisty. Jeśli chcesz zacząć pracę nad zmianą swojego życia, powinniśmy spotkać się 7-8 czerwca na Kongresie Przyszłości. Teraz masz możliwość nabycia kart wstępu w bardzo atrakcyjnej cenie. Wejdź na Kongres Przyszłości i zacznij wielką zmianę!

Beata Tokarczyk, Grupa WM Beata Tokarczyk
Kongres PrzyszłościObrazek w tresci

Obrazek w tresci


Obrazek w tresci