Po tym szkoleniu będziesz sprzedawać więcej

2018-03-12 10:25:23(ost. akt: 2018-03-12 10:18:45)
Dla przedsiębiorców z Olsztyna sprzedaż przez Internet jest olbrzymią szansą na rozwój firm.

Dla przedsiębiorców z Olsztyna sprzedaż przez Internet jest olbrzymią szansą na rozwój firm.

Autor zdjęcia: pixabay.com

12 kwietnia do Olsztyna przyjedzie jeden z najlepszych w Polsce strategów – Mariusz Łodyga, który podzieli się z nami swoją wiedzą. Podczas całodniowego szkolenia dowiesz się, jak skuteczniej sprzedawać swoje produkty.
Na początek pozwól, że zadam pytanie. Jaka jest najważniejsza cecha dobrego przedsiębiorcy? Zanim przeczytasz dalej zastanów się chwilę nad odpowiedzią.

Już? Niech zgadnę, pomyślałeś o samodyscyplinie, zdolnościach organizacyjnych, przywódczych lub kreatywności… Otóż najważniejszą cechą przedsiębiorcy jest umiejętność sprzedaży. To, że wyprodukujesz najlepszy produkt nie sprawi, że od razu znajdą się na niego klienci. Pierwszych musisz pozyskać samodzielnie. I o tym, jak skutecznie sprzedawać dowiesz się 12 kwietnia podczas całodniowego szkolenia w Olsztynie.

Jeśli masz sklep internetowy, dowiesz się jak sprawić, żeby więcej użytkowników kupiło Twój produkt. Jeśli prowadzisz profile w mediach społecznościowych, nauczysz się zamieniać swoich fanów w Klientów, a najważniejsze Mariusz Łodyga pokaże Ci, jak powinien wyglądać skuteczny plan działań dla Twojej firmy.

Nie powiem Ci, że po szkoleniu Twoje zyski wzrosną o 100 procent. Ale to, co mogę obiecać to fakt, że po szkoleniu wyjdziesz wyposażony w techniki i narzędzia, które sprawią, że będziesz potrafił skuteczniej sprzedawać. Mariusz pokaże Ci, że możesz być jak Apple i konkurować z innymi jakością, bronić swojej marki i sprzedawać produkty za tyle, na ile sam je wycenisz.

A wiesz, co jeszcze jest Twoim produktem? Ty sam. Dziś klienci nie lubią jak się do nich mówi. Oni lubią z markami rozmawiać, a jeszcze lepiej, jak mogą porozmawiać osobiście z szefem, właścicielem i przekonać się, że jest on pierwszym i najważniejszym ambasadorem swojej marki. Silna marka osobista to dziś klucz do sukcesu dla wielu firm. Ale o tym też więcej opowie Ci Mariusz podczas szkolenia.


+ właściciel lub pracownik micro-firmy – zwrot 80%, koszt po rozliczeniu 300zł
+ właściciel lub pracownik małej firmy – zwrot 80%, koszt po rozliczeniu 300zł
+ właściciel lub pracownik średniej firmy – zwrot 50%, koszt po rozliczeniu 750zł
+ cena regularna dla uczestników bez dofinansowania – 1 500 zł netto + 23% VAT
Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, dlatego nie pozwól, aby ktoś inny zajął Twoje miejsce.

12 kwietnia zapraszam Cię więc do Olsztyna na całodzienne szkolenie na temat skutecznej sprzedaży. Szkolenie jest wpisane do Bazy Usług Rozwojowych, dlatego masz szansę otrzymać nawet 80% kosztów uczestnictwa.
Cena szkolenia w zależności od wielkości przedsiębiorstwa:

Swoją wiedzą 12 kwietnia będzie dzielić się z nami Mariusz Łodyga, strateg, trener i konsultant. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z marketingiem, public relations oraz budowaniem wizerunku – personal & business branding oraz optymalizacją działań sprzedażowych. W biznesie od 14 lat, Przeprowadził ponad 250 projektów szkoleniowo-doradczych. Pracował na zlecenie firm prywatnych, instytucji państwowych oraz uczelni wyższych. Doradza biznesowo małym firmom, dużym korporacjom oraz urzędom państwowym. Swoją karierę jako przedsiębiorca rozpoczął w 2003 roku. Od samego początku związany był z brandingiem oraz marketingiem. Pracował dla takich marek jak: Ministerstwo Rozwoju, Raiffeisen Polbank, Domiporta, Orange, Max Roy, Netguru, Urząd Miasta Kalisza, Urząd Miasta Wronki, Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu, Urząd Miasta Pniewy, Uniwersytet Adama Mickiewicza, Plast Box S.A, Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Uzdrowisko Połczyn Zdrój S.A.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu "Skuteczna sprzedaż w internecie - jak przejść od marki do konwersji" z Mariuszem Łodygą? Podaj nam swój adres e-mail lub numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą. Skorzystaj z szansy!
 _          
| |          
| |__  __ ___   __
| '_ \ / _` \ \ /\ / /
| | | | (_| |\ V V / 
|_| |_|\__,_| \_/\_/ 
           
           
 

Obrazek w tresci


Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. tewu #2460605 | 88.156.*.* 12 mar 2018 19:17

  to raz jeszcze GO - czy to jest tekst sponsorowany? Czy aby zgodnie z prawem nie powinno to być zaznaczone?

  odpowiedz na ten komentarz

 2. po tym szkoleniu #2460214 | 88.156.*.* 12 mar 2018 13:17

  na pewno będziesz uboższy o wpisowe

  odpowiedz na ten komentarz

 3. grendaa #2460189 | 31.0.*.* 12 mar 2018 12:50

  Nie wiem na ile to konkretne szkolenie okaże się przydatne, ale z całą pewnością pracy dla handlowców nie zabraknie. na tym portalu http://warminsko-mazurskie-praca.pl/ sami możecie sprawdzić ile miejsc pracy mamy w usługach i w handlu.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 4. Jadwiga_Misiak #2460177 | 213.76.*.* 12 mar 2018 12:32

  Ciekawe kiedy będą sprzedawane ziemniaki? ;)

  odpowiedz na ten komentarz