W Solance nie boją się zimy

2018-03-07 09:16:03 (ost. akt: 2018-03-07 15:46:02)

Autor zdjęcia: arch. organizatora

Srogie mrozy wykorzystali mieszkańcy sołectwa Solanka i zorganizowali zmagania sportowe na lodzie. Odbyły się one 3 marca w Solance.
Do rywalizacji stanęły drużyny z Solanki, Chojnicy i Szczeciniaka. Uczestnicy zawodów wystąpili w konkurencjach na wesoło, a były to piłka nożna na lodzie, przeciąganie liny czy slalom z krążkiem do hokeja, wyścig saneczek itp. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Chojnicy ,drugie z Solanki, a trzecie drużyna ze Szczeciniaka. W bardzo dobrych nastrojach, ale nieco zziębnięci uczestnicy imprezy ogrzali się przy ognisku na nowo powstałym placu, gdzie upiekli kiełbaski i odebrali drobne upominki od organizatorów, czyli sołectwa Solanka i Stowarzyszenia NASZA SOLANKA. Zabawa była przednia, o czym zapewniali zarówno uczestnicy jak i kibice sołeckiego zimowego turnieju sportowego w Solance.

Agata Łata – sołtys sołectwa Solanka

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.