Spotkanie dotyczące utworzenia Koła Gospodyń Wiejskich w Truszczynach

2018-03-03 18:03:31(ost. akt: 2018-03-03 11:05:29)

Autor zdjęcia: archiwum UG

W czwartek, 1 marca w świetlicy wiejskiej w Truszczynach odbyło się spotkanie dotyczące utworzenia Koła Gospodyń Wiejskich zorganizowane przez sołtys wsi Marylę Kozłowską.
W spotkaniu udział wzięły mieszkanki wsi Truszczyny i Dębienia, a także członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Ostaszewie oraz Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski, Sekretarz Urzędu Gminy w Rybnie Jolanta Jendrycka i Radny Gminy Rybno Sylwester Kasprowicz.

Podczas spotkania panie omówiły sprawy formalne utworzenia Koła Gospodyń Wiejskich w Truszczynach oraz mogły posłuchać jak wygląda działalność KGW we wsi Ostaszewo. Spotkania gospodyń to nie tylko wspólna praca, ale także integracja, wycieczki, a przede wszystkim możliwość wyjścia z domu. Wójt Gminy Rybno oraz Sekretarz UG w Rybnie obiecali pomóc w tworzeniu Koła Gospodyń Wiejskich, a Sylwester Kasprowicz zadeklarował, że wypromuje „Koło” oraz pomoże tworzyć kronikę.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xyz #2514236 | 83.6.*.* 6 cze 2018 09:02

    Zdejmijcie wreszcie te stare newsy: o księdzu, z lutego, o kole gospodyń to wstyd

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. człoon ek pisu #2462898 | 5.172.*.* 15 mar 2018 00:48

    gdzie łysa pała?na gwiazdkio patrzy

    odpowiedz na ten komentarz