Mocny Full Mistrzem AGG Ligi OSiR [zdjęcia]

2018-02-21 17:45:19(ost. akt: 2018-02-21 17:54:45)

Autor zdjęcia: Sylwester Kasprowicz

W sobotę 17 lutego w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się ostatnia kolejka wraz z podsumowaniem AGG Ligi OSiR Rybno 2017/18. Mocny Full przypieczętował mistrzostwo w ostatnim spotkaniu - wygrywając 3:1 z MKS Tęczą.
Tuż przed podsumowaniem sezonu 2017/18 AGG Ligi OSiR Rybno przed publicznością wystąpił – Dawid Krzyżowski – football freestyler, który dzięki wyjątkowej umiejętności akrobatycznej, połączonej z niewiarygodną kontrolą nad piłką, rytmiczną muzyką oraz wykorzystaniem rekwizytów sprawił, że widzowie na długo zapamiętają jego show.

Następnie sędzia techniczny - Krzysztof Anisiewicz wraz z kierownik OSiR-u Hanną Bem przeszli do podsumowania. Mistrzem AGG Ligi OSiR Rybno został Mocny Full, który wygrał w ostatniej kolejce z MKS Tęczą 3:1 i uzbierał na koncie aż 25 punktów w dziewięciu spotkaniach, remisując tylko spotkanie z Zakładem Szklarskim 4:4. Drugie miejsce zajął Lider Złotowo, który przegrał tylko jeden mecz - 3:4 z Mocnym Fullem. Na podium znalazła się także drużyna Karola Draśpy – DigooArti, zdobywając 19 punktów.

Według organizatorów najwartościowszym zawodnikiem ligi został Michał Dzwonkowski (Mocny Full), a najlepszym bramkarzem Łukasz Piórkowski (MKS Tęcza Z.U.L. Jan Rozentalski). Aż po 16 bramek zdobyło trzech najlepszych strzelców ligi: Mariusz Szatkiewicz (Mocny Full), Łukasz Mróz (Lider Złotowo) i Michał Piceluk (DigooArti). Miano Superkibica otrzymał Marian Dzwonkowski.
Medale, puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe wręczali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Rybno – Dariusz Tara, Radny Gminy Rybno – Czesław Mederski, Komendant Gminny Straży Pożarnych – Piotr Bojarowski, Kierownik OSiR-u – Hanna Bem, Prezes GSZS Delfina Rybno – Jan Rozentalski oraz przedstawicielka firmy AGG Sport – Piotra Retkowskiego.

Podziękowania należą się także sędziom AGG Ligi OSiR Rybno: Leszkowi Podlińskiemu, Kazimierzowi Małkowskiemu, Krzysztofowi Drzewińskiemu oraz Krzysztofowi Anisiewiczowi, opiece medycznej: Michałowi Kłosowskiemu, Bożenie Rozentalskiej i Ewie Pienickiej, sponsorom: Piotrowi Retkowskiemu oraz Łukaszowi Okołowskiemu, a także Jarosławowi Rolkowskiemu, Posterunkowi Policji w Rybnie oraz pracownikom Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Wyniki XI kolejki:
Są Gorsi – Lider Złotowo 3:6
DigooArti – raDRUK 7:7
Meble Renoma – Catenaccio 11:2
MKS Tęcza – Mocny Full 1:3
Zakład Szklarski – OSP Rumian 1:6

skCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Leśny Patrol #2448306 | 94.254.*.* 26 lut 2018 01:00

    Leśny Patrol - Ludzie Przeciw Myśliwym MYŚLISTWO TO NIE TRADYCJA ! MYŚLISTWO TO BEZMYŚLNE MORDOWANIE ZWIERZĄT DLA ZABAWY ! Czy uważacie że człowiek który patrzy z uśmiechem na dziecko próbujące wtulić się w martwe ciało swojej mamy, którą przed chwilą własnoręcznie zastrzelił jest normalny? Czy ktoś kto zabija dla przyjemności bezbronne zwierzęta powinien być urzędnikiem państwowym, policjantem, nauczycielem ? W naszym kraju polowanie nie służy zdobyciu pożywienia by przeżyć. W naszym kraju morduje się w bezwzględny sposób zwierzęta dla zabawy, dla "sportu", dla chorej sadystycznej przyjemności. Musisz wiedzieć że myśliwi w Polsce dostali od rządzących w przypadku lisów, norek i dzików prawo do zabijania ciężarnych matek oraz tych które przed chwilą urodziły młode. Mamy na to dowody! Zamieszczaliśmy je setki razy na naszych stronach. Zabijane są maleńkie dziczki, bezwzględnie mordowane są przez myśliwych kilkudniowe lisięta. NASZA ORGANIZACJA OD 7 LAT INFORMUJE O TYCH PRAKTYKACH OPINIĘ PUBLICZNĄ ! Nasze strony czyta 2 miliony osób tygodniowo, uważamy że jedyny sposób by skutecznie zniszczyć mafię myśliwskich sadystów to zniszczyć odbiór myślistwa jako czegoś pozytywnego.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz