Kolejny Wielki Franciszkański Bal Charytatywny

2018-02-19 15:39:35(ost. akt: 2018-02-19 15:53:19)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W Miłakowie odbył się Bal Charytatywny. Impreza została zorganizowana przez franciszkanów z klasztoru z Miłakowa, przy współpracy parafian.
Wydarzenie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą w kościele parafialnym, której przewodniczył i homilie wygłosił o. Albin Łyda z klasztoru z Olsztyna. W Eucharystii uczestniczyli także ks. Grzegorz Kurnatowski proboszcz z Ełdyt Wielkich, o. Arkadiusz Czaja – gwardian klasztoru i o. Honorat Rzepka - proboszcz z Miłakowa, przy udziale licznie zgromadzonych ludzi.
Gwiazdą balu była światowej sławy piosenkarka Krystyna Giżowska. Jej piękny śpiew poderwał do tańca wszystkich uczestników imprezy, a każda jej piosenka kończyła się gromkimi oklaskami.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. milakowianin #2453680 | 188.146.*.* 4 mar 2018 09:30

    Mądra pani Witos wstawiła wczoraj komentarz w papierowym wydaniu GM. Nie sprawdziło się powiedzenie, jednak głupota jest wprost proporcjonalna do urody. My nie ustalamy dyrekcji w waszym niszowym pisemku a wy nie ustalajcie nam w DK. Mamy swoich decydentów a podlizywać się gwardianowi proszę w inny sposób.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz