Rozenek i Majdan: Ekranowy test dla żelaznego uczucia pary bohaterów

2018-02-07 13:50:00 (ost. akt: 2018-02-07 14:10:15)
Rozenek

Rozenek

Autor zdjęcia: Newseria.pl

LUDZIE\\ \Nowy program „Iron Majdan” miał być testem dla uczucia łączącego Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana. Stał się, jak mówią, niesamowitą przygodą.
Iron Majdan to przygodowe reality show, które wkrótce ma się stać hitem stacji TVN. Jego bohaterami są Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan, czyli jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. W dziesięciu odcinkach małżonkowie przeżyją wyjątkowe przygody, będą musieli stoczyć walkę podczas gali wrestlingu, walczyć z ogniem, wydostać się z bezludnej wyspy, dać koncert dla wielotysięcznej widowni oraz zdobyć lodowiec. Radosław Majdan twierdzi, że oryginalna formuła programu wynika z chęci odejścia od utartego schematu gwiazdorskiego reality show.

— Tutaj od początku mieliśmy zapewnienia, że to będzie to coś, co się jeszcze nie zdarzyło – mówi sportowiec.

W każdym odcinku „Iron Majdan” bohaterowie będą musieli wykonać konkretne zadanie. Skala trudności postawionych przed nimi wyzwań będzie różna, zawsze jednak celem będzie sprawdzenie wytrzymałości, determinacji, odwagi i poziomu wzajemnego zaufania Małgorzaty Rozenek i jej męża. Stacja przedstawia swój nowy format jako test dla żelaznego uczucia pary bohaterów.

Radosław Majdan przyznaje, że część zadań potraktował jako sposób na realizację dziecięcych marzeń. Sportowiec twierdzi, że jak niemal każdy mały chłopiec pragnął być kowbojem, gladiatorem, gwiazdą rocka albo strażakiem. Większość tych marzeń wydawała się niemożliwa do wykonania w dorosłym życiu, program „Iron Majdan” umożliwił jednak chociaż chwilową ich realizację. Pozwolił także sprawdzić granice własnych możliwości.

W czasie zdjęć do nowego programu małżonkowie odbyli podróż po całym świecie. Odwiedzili takie miejsca jak Islandia, USA, Tajlandia, i Azerbejdżan. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świadomie zgodzili się na taki format swojego programu, po udziale w reality show „Azja Express” wiedzieli bowiem, że pozwala on pokazać nie tylko ich własne emocje, lecz także wiele ciekawych miejsc na świecie.

– Nie jesteśmy na tyle zadufani w sobie, żeby myśleć, że widzów interesuje my jako my. Tam są też widoki, są inni ciekawi ludzie – mówi Małgorzata Rozenek.
Reality show „Iron Majdan” będzie można oglądać na antenie TVN od 5 marca.
newseria.pl

oprac. newseria.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5