Poszukiwany mężczyzna zatrzymany na lotnisku w Szymanach

2018-01-29 18:32:55 (ost. akt: 2018-01-29 18:39:00)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

W ciągu minionych 6 dni (23-28.01) zatrzymano 6 osób poszukiwanych przez polski wymiar sprawiedliwości. Wśród zatrzymanych są m. in. Rosjanie.
Na lotniczym przejściu granicznym Mazury funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie zatrzymali Polaka poszukiwanego za przestępstwo z art. 178a §1 kk. Mieszkaniec powiatu gliwickiego przyleciał do Polski 23 stycznia i w trakcie sprawdzania dokumentów tożsamości, funkcjonariusz SG potwierdził, że 40-latek poszukiwany jest listem gończym. Sąd Rejonowy w Bytomiu zarządził doprowadzenie obywatela RP do aresztu śledczego celem odbycia kary 25 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna został przekazany policjantom ze Szczytna.

Tego samego dnia zatrzymano 2 kobiety poszukiwane przez polskie sądy. 35-letnią Rosjankę zatrzymali funkcjonariusze z PSG w Bezledach na kierunku przyjazdowym do Polski. Natomiast 49-letnią mieszkankę Malborka zatrzymali na kierunku wyjazdowym z RP funkcjonariusze SG na drogowym przejściu granicznym w Gronowie. Osoby po uregulowaniu zaległości ruszyły w dalszą podróż.

24 i 26 stycznia na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach zatrzymano mieszkanki Kaliningradu, które poszukiwał Sąd Rejonowy w Bartoszycach. 47-letnie kobiety opłaciły zaległą karę grzywny i dalej kontynuowały podróż.

27 stycznia funkcjonariusze z PSG w Bezledach w trakcie sprawdzania dokumentów podróży obywatela Rosji ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez bartoszycki sąd. Okazało się, że 25-latek również nie uregulował zasądzonej kary. Podróżny uiścił zaległą kwotę i wjechał do Polski.

Komentarze (11) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Veronica #2763066 | 199.66.*.* 16 lip 2019 15:05

  Witam Wszystkich, których chcę szybko użyć tego medium, aby podzielić się świadectwem, w jaki sposób zostałem skierowany do członka Legit i prawdziwego iluminata, który przekształcił moje życie z trawy w łaskę, z ubogiej w bogatą kobietę, która może teraz pochwalić się zdrową i bogate życie bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób bycia członkiem Illuminati i oszukania sumy 3000 $ stałem się tak zdesperowany, że jestem członkiem online, który nie będzie się męczył, więc postanowiłem skontaktować się z moim przyjacielem, który niedawno został członek, rozmawialiśmy o tej kwestii i do naszego wniosku powiedziała mi o człowieku o imieniu Ryan Wyatt, który jest wielkim mistrzem w całej Ameryce. Złożyłem więc wniosek, aby zostać członkiem Illuminati bez stresu, a wszystkie przygotowania, które zostały poczynione, dotyczące zostania członkiem w ciągu dwóch (2) dni, kiedy zostałem członkiem, i kwota 250 000,00 dolarów została zdeponowana na moim koncie bankowym, więc chcę rada każdy, kto chce zostać członkiem, powinien do niego zadzwonić, + lub WhatsApp go +16282363086 lub e-mail (info.illuminatialtar666@gmail.com) nie wie, że to robię, modlę się, aby bafomet pobłogosławił go za dobre rzeczy, które ma zrobione w moim życiu.

  odpowiedz na ten komentarz

 2. Veronica #2763065 | 199.66.*.* 16 lip 2019 15:04

  Hello Everyone I want to quickly use this medium to share a testimony on how i was directed to a Legit and real illuminati member who have transformed my life from grass to grace, from being poor to a rich woman who can now boast of a healthy and wealthy life without stress or financial difficulties. After so many months of trying to to be a member of the illuminati and was scammed the sum of $3,000 i became so desperate in being a member online who will not add to my pains, then i decided to contact a friend of mine who recently became a member, we discussed about the issue and to our conclusion she told me about a man called Ryan Wyatt who is the grand master in the whole of America. So i applied to become a member of illuminati easily without stress and all the preparations where made concerning how to become a member in two(2) days i became a member and the sum of $250,000.00 dollars was deposited into my bank account so i want to advice any one who wants to become a member should call him,+ or WhatsApp him +16282363086 or email (info.illuminatialtar666@gmail.com) he does not know am doing this i pray that baphomet will bless him for the good things he has done in my life.

  odpowiedz na ten komentarz

 3. angela gonzalez #2588435 | 41.85.*.* 25 wrz 2018 11:21

  WITAJ WSZYSTKO Wielka jest moja radość z tego, że przyjechałem świadkiem, że Iwan Dariusz Zostałem poproszony o pożyczkę w wysokości 6000 i nie okłamuję cię, kiedy rozmawiam z tobą, dziś rano sprawdziłem swoje konto i odkryłem, że 6000 zostało faktycznie przeniesionych na moje konto. To właśnie ta radość, która ożywia mnie, świadczy dziś rano o tym wspaniałym Panu, który pozwolił mi znaleźć mi radość, którą dawno temu straciłem. Ci, którzy są w potrzebie, już nie szukali daleko, skontaktowałem się z nim, oto jego adres e-mail: iwaniukdariusz1234@gmail.com WHATSA PP 0022 960 495 638

  odpowiedz na ten komentarz

 4. Abigail Diana #2529406 | 185.107.*.* 2 lip 2018 16:49

  Świadectwo o tym, jak mam pożyczkę z wiarygodnego źródła pożyczki za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwidel oans@hotmail.com. Witam wszystkich, jestem Abigail Diana z Montany w Stanach Zjednoczonych, piszę to świadectwo, ponieważ jestem wdzięczny za to, co zrobiła mi i mojej rodzinie Martin i ja, moja rodzina, Martin Luciano World Wide Loans Financial Services (za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com) . myślałam, że nie ma nadziei, że on przyszedł i sprawił, że moja rodzina znów czuła się żywa po złożeniu wniosku Dwa razy od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie udzielili mi pożyczki, zamiast tego rzucili mnie i wyszli jestem sfrustrowany, dopóki znajomy nie przedstawi mi Martina Luciano World Wide Loans Financial Services (z adresem e-mail: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com) , który obiecał mi pomóc z pożyczką i naprawdę zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek formy opóźnienia, miał wątpliwości, ale nigdy nie potrafię uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że w Internecie są wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie poznam Martina Luciano, który naprawdę pomógł mi z pożyczką i zmienił moje życie na lepsze. więc jeśli szukasz legalnej pożyczki lub finansowania swoich projektów, radzę skontaktować się z Martin Luciano World Wide Loans Financial Services za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com i będziesz zadowolony.

  odpowiedz na ten komentarz

 5. CHRISTIAN DAVID SONG #2519498 | 185.236.*.* 15 cze 2018 07:16

  OFERTA POŻYCZKA SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ Pożyczki pieniężne osobiste, pilne, natychmiastowe, z gwarancją Witaj Potrzebujesz finansowania dla domu, firmy, zakupu samochodów, zakupu roweru, stworzenia własnej firmy, dla własnych potrzeb? Już się nie martwisz. Dajemy pożyczki osobiste w wysokości od 5 000 do 15 000 000 EUR, przy 3-procentowym oprocentowaniu kuponu niezależnie od kwoty. Proszę podać w swoich wnioskach kredytowych dokładną kwotę, którą chcesz i datę. Proszę, skontaktuj się z nami w celu uzyskania osobistych pożyczek: email: infosunloanservice24@gmail.com         POZDROWIENIA MR: CHRISTIAN DAVID SONG wypożyczalnia kredytów hipotecznych KONTAKT E-MAIL :: infosunloanservice24@gmail.com WHATS-AP P KONTAKT +919108281664

  odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (11)