Wygraj wycieczkę swoich marzeń

2017-11-25 12:00:00 (ost. akt: 2018-01-22 10:25:55)
Abi Tour Marta Nowakowska

Abi Tour Marta Nowakowska

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Zabawa w Energylandii, największym parku rozrywki w Polsce, to marzenie każdego dziecka. My pomożemy je spełnić! Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie plastycznym. O nagrody zadba olsztyńskie biuro podróży Abi-Tour. Zapraszamy do zabawy!
Francja ma swój Disneyland Park, a Polska ma Energylandię. To największy rodzinny park rozrywki w naszym kraju. Położony w Zatorze, w Małopolsce, przyciąga tłumy spragnionych dobrej zabawy. Biuro podróży Abi-Tour wyśle chętnych po dawkę energii i adrenaliny. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie plastycznym „Wycieczka moich marzeń”. — Chcemy zwycięzcy zafundować wyjazd do Energylandii — mówi Marta Nowakowska, właścicielka biura podróży. — Ale przewidujemy też drugą i trzecią nagrodę. Zwycięzcy tych miejsc otrzymają też ręcznie robione maskotki.

Biuro Abi-Tour zajmuje się organizacją wycieczek. Ma bardzo bogatą ofertę zwłaszcza wycieczek szkolnych. — Mam wrażenie, że Warszawa czy Trójmiasto już się młodzieży trochę przejadły — mówi Marta Nowakowska. — My proponujemy coś zupełnie unikatowego, dlatego jesteśmy na rynku olsztyńskim innowacyjni.

Z Abi-Tour można pojechać np. do Łodzi i zwiedzić Muzeum Kinematografii. — To miasto jest niedoceniane — uważa Marta Nowakowska. — A przecież dzieci mogą obejrzeć, jak się tworzy animacje. Dodatkowo w Łodzi otwiera się centrum nauki na wzór Centrum Nauki Kopernik.

Zdaniem właścicielki biura, nieodkrytym miastem jest także Bydgoszcz. — Można zwiedzić Muzeum Mydła i Historii Brudu oraz Exploseum (centrum techniki wojennej), jedyne takie miejsce w Europie — mówi. I dodaje: — Klientów Abi-Tour czeka też atrakcyjny program lojalnościowy. Jeśli na przykład z jednej szkoły pojadą cztery wycieczki, nagrodzimy szkołę drukarką.

Abi-Tour nie tylko wskaże oryginalny kierunek podróży, ale także zadba, żeby dojazd do celu był komfortowy i wesoły. — W autokarze dzieciaki będą bawić się w quizy i zgadywanki, śpiewać karaoke. Nie oszukujmy się, wykład prowadzony przez przewodnika jest dla nich nudny. Stawiamy na kreatywne rozwiązania — podkreśla Marta Nowakowska.
Kiedy już wycieczka dotrze do celu, ich uczestników nie czeka monotonne zwiedzanie miasta. — Stawiamy na edukację poprzez zabawę. Uczniowie zwiedzają teren, ale na przykład grając w grę miejską — opowiada. — To jest sposób unikatowy, inny od tych, do których wszyscy się przyzwyczaili.

Np. podczas wycieczki w Toruniu uczniowie samodzielnie upieką piernik i przy okazji poznają historię miasta. W każdym miejscu czekają na nich ciekawe warsztaty tematyczne i żywe lekcje historii. — Zapewniamy różnorakie atrakcje. Wielogodzinne zwiedzanie Wawelu czy zamku w Malborku potrafi zmęczyć nie tylko dziecko, ale nawet młodzież — dodaje Nowakowska.

Krzysztof Salczyński, dyrektor Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych mówi wprost: — Tego typu wycieczki szkolne są jedynym rozwiązaniem dla młodzieży. W naszej szkole dużym zainteresowaniem cieszą się wycieczki specjalistyczne, gdzie można czegoś doświadczyć i coś zobaczyć. W takich najchętniej biorą udział. Kiedy pojawią się już u pracodawcy, będą potrafili odpowiedzieć na pytanie: „Gdzie byłeś i co widziałeś w życiu?”

Co trzeba zrobić, żeby wygrać wyjazd do Energylandii? Wystarczy wykonać rysunek pt. „Wycieczka moich marzeń” oraz zebrać przynajmniej 10 oryginalnych kuponów konkursowych, które będą publikowane w Gazecie w poniedziałki, czwartki i piątki. Ostatni kupon ukaże się 12 stycznia 2018 r.

Prace mogą być wykonanie dowolną techniką rysunku w formacie maks. A4. Koniecznie trzeba podać imię, nazwisko autora pracy, adres, numer telefonu (do autora lub opiekuna uczestnika konkursu). Prace należy dostarczyć do redakcji „Gazety Olsztyńskiej” przy ul. Trackiej 5 w Olsztynie lub do Biura Ogłoszeń przy ul. Partyzantów 28 w Olsztynie do dnia 18 stycznia 2018 r. Kupony i pracę można wysłać również tradycyjną pocztą pod któryś z podanych adresów. O zachowaniu terminu decyduje data stempla pocztowego. Regulamin konkursu można znaleźć na stronie gazetaolsztynska.pl.

at

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD