Wynajmij lokal w Okrąglaku

2018-01-23 12:00:00(ost. akt: 2018-02-02 11:44:51)

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe i usługowe w prestiżowym i zmodernizowanym budynku Okrąglak nadające się na prowadzenie gabinetów lekarskich, biura, działalności edukacyjnej, usługowej lub gastronomicznej.
Biurowiec położony jest w ścisłym centrum Olsztyna - przy Placu Jana Pawła II, przy jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w mieście, w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta i Starego Miasta. Tuż obok budynku zlokalizowany jest przystanek tramwajowy.

Do wynajęcia mamy 3 duże lokale położone na 1, 2 i 3 piętrze, o powierzchni 211, 268 i 267 m2 oraz dwa małe lokale (parter i 1 piętro) nadające się na prowadzenie m.in. małego salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego.

Duże lokale są bardzo dobrze oświetlone - posiadają na całej długości z obu stron bardzo widowiskowe przeszklenia. Doskonale nadają się na prowadzenie biura, szkoły, działalności usługowej lub gastronomicznej. Najemcy otrzymują lokal w stanie developerskim wyposażony w media (wodę, energię elektryczną, ogrzewanie, CT). Aranżacja wg potrzeb i na koszt najemcy.

Atutami Okrąglaka są bliskość do Urzędu Miasta, Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego, czy Sądu Rejonowego. W niedalekiej odległości znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej. Wejście do budynku następuje bezpośrednio z chodnika, którym codziennie przechodzi kilka tysięcy pieszych.
W Okrąglaku jesienią 2017 r. został zakończony generalny remont, obecnie budynek wyposażony w nową elewację frontową, nowoczesną windę osobową, system ppoż. Parter zajmuje drogeria Rossmann, ostatnie piętro jest wynajęte przez jednego z największych w Polsce developerów mieszkaniowych.
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 782 81 81 80 lub mailem: t.boenke@dekadasa.plWięcej informacji na Facebooku :