STRATEGIE SOCIAL MEDIA

2018-01-11 10:00:00 (ost. akt: 2018-02-12 23:15:59)
Prowadzisz własną firmę lub zajmujesz się sprzedażą i marketingiem? To znaczy, że z social media to Twój największy przyjaciel! Dzięki wyjątkowemu szkoleniu, które poprowadzi Rahim Blak, dowiesz się, jak tworzyć skuteczne strategie social media!

Obrazek w tresci


Szkolenie poprowadzi Rahim Blak, CEO agencji social media. Jako przedsiębiorca koncentruje się na marketingu społecznościowym z naciskiem na social employer branding i social CRM. Zajmuje się także tworzeniem startupów w modelu SAAS. Prelegent i szkoleniowiec, zajmuje najwyższe pozycje w rankingach konferencji i warsztatów. Absolwent wydziału malarstwa ASP w Krakowie i MBA w Łodzi, prowadzi zajęcia z marketingu na MBA w Łodzi, z social media na AGH w Krakowie i ze sprzedaży na WSEI w Krakowie. Ekstrawertyczny przedsiębiorca i aktywny Networker. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach i wykładach z serii #ZrozumiećBiznes. Wierzy, że tworzenie Startupów jest sztuką.TERAZ SPECJALNA PROMOCJA - WRAZ Z UDZIAŁEM W SZKOLENIU OTRZYMASZ KAMPANIĘ INTERNETOWĄ W POSTACI ARTYKUŁU SPONSOROWANEGO WRAZ Z PROMOCJĄ W SOCIAL MEDIA.

U W A G A:
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD