Ukradli sprzęt rolniczy i wpadli

2018-01-09 16:00:00(ost. akt: 2018-01-09 12:41:44)

Autor zdjęcia: policja

Policjanci z Lidzbarka zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Rybno, którzy kradli sprzęt rolniczy z niezamieszkałej posesji na terenie Rybna. Dodatkowo jeden z mężczyzn był poszukiwany przez sąd.
Kradzież miała miejsce na początku stycznia tego roku. O grasujących w tym miejscu „złodziejach” poinformował jeden z mieszkańców.

— Zauważył on dwóch mężczyzn na terenie nieruchomości, w której nikt nie mieszkał, podejrzewając, że mogą wynosić z niej jakieś przedmioty — mówi oficer prasowy Justyna Nowicka. — Po dojechaniu we wskazane miejsce policyjny patrol zauważył stojącego przed posesją mężczyznę wraz ze starą rozdrabniarką do buraków dla zwierząt. Drugi z mężczyzn znajdował się na terenie posesji. Zauważywszy policjantów zaczął uciekać, jednak chwilę później został zatrzymany przez funkcjonariusza prewencji z Lidzbarka. Policjanci ustalili, że mężczyźni weszli na teren posesji i z niezamieszkałego budynku wynieśli rozdrabniarkę. Obaj podejrzani odpowiedzą najprawdopodobniej za wykroczenie dokonania kradzieży.

Ponadto podczas sprawdzania okazało się, że jeden z podejrzanych był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary zastępczej pozbawienia wolności oraz ustalenia miejsca pobytu w związku z dokonaną w przeszłości kradzieżą z włamaniem.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Haha #2416127 | 31.0.*.* 12 sty 2018 09:07

    Haha hahaha hahahaha hahahaha

    odpowiedz na ten komentarz

  2. obserwator #2414451 | 83.9.*.* 10 sty 2018 12:07

    Gratuluję, niebywały sukces policji: po zgłoszeniu zatrzymali sprawców wykroczenia! Aż trzeba było napisać o tym w mediach. O tempora, o mores!

    odpowiedz na ten komentarz