Zapraszamy na trzeci turniej piłki siatkowej o Puchar Wójta Gminy Rybno

2017-12-29 11:19:38(ost. akt: 2017-12-29 10:23:14)
W sobotę 13 stycznia o godz. 10.00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się trzecia edycja turnieju siatkarskiego o Puchar Wójta Gminy Rybno Tomasza Węgrzynowskiego.
Zawody przygotuje organizacja sportowa Time2Play. Zapisy pod adresem email: kzablotny.doreczpl@gmail.com lub telefonicznie: 727-908-613.
W turnieju wystąpi 6 drużyn, które zostaną podzielone w pierwszej fazie na dwie grupy. Zwycięzca oraz zespół z drugiego miejsca awansuje do półfinałów. Gra będzie toczyła się do dwóch wygranych setów. Regulamin i harmonogram imprezy zostanie przedstawiony na stronie Time2Play oraz przesłany opiekunom drużyn na maila. W zeszłym roku zwyciężyła drużyna z Ostródy. Organizator liczy, iż zbliżające się za dwa tygodnie zmagania będą również na wysokim poziomie, a także iż turniej zgromadzi fanów siatkarskich na boisku jak i również na trybunach.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij