Wycieczka pełna niezapomnianych wrażeń

2017-12-27 11:20:22(ost. akt: 2017-12-27 11:41:18)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

W dniach 15-17 grudnia szósta klasa Szkoły Podstawowej w Radziejach wraz z wychowawcą udała się na wycieczkę do Olsztyna.
Po zakwaterowaniu w schronisku młodzieżowym „Relaks". Poszliśmy na basen, gdzie pływaliśmy, nurkowaliśmy i korzystaliśmy ze zjeżdżalni i jackuzi. Wieczorem wyruszyliśmy na starówkę. Podziwialiśmy tu przepiękne iluminacje, robiliśmy zakupy na jarmarku i prawie przez godzinę słuchaliśmy koncertu. Drugi dzień rozpoczęliśmy od zakupów w Galerii Warmińskiej. Dziewczyny kupiły sobie ładne bluzki. Następnie odwiedziliśmy drugą galerię handlową „Aurę". Tu również były zakupy, ale także wizyta w multikinie Helios. Poszliśmy na film „Listy do M3". Film był super, podobał się nam tak bardzo, że wszyscy postanowili obejrzeć pierwszą i drugą część w święta. Udaliśmy się na dwugodzinny odpoczynek do hotelu.

Wieczorem czekała nas jeszcze jedna atrakcja. Poszliśmy do teatru im. Stefana Jaracza na przedstawienie pt. „Tyle hałasu o nic" , była to komedia Williama Szekspira. W niedzielę udaliśmy się do Parku Trampolin. Spędziliśmy tu całą godzinę skacząc i wykonując różnorodne ewolucje pod okiem instruktora. Najlepiej skakała, wykonując salta, Ola Tyszka. Niestety, nadszedł czas powrotu. Udaliśmy się na dworzec, skąd pociągiem wyruszyliśmy w drogę powrotną. Nasza wycieczka doszła do skutku dzięki wychowawcy panu Maciejowi Westfalewiczowi, który zarezerwował noclegi, bilety do teatru, kina i Parku Trampolin. Dziękujemy również rodzicom za transport do Kętrzyna i z powrotem.
(Wiktoria Dacko, SP Radzieje)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. sgh #2405051 | 27 gru 2017 15:24

    Brawo, wygrałaś uścisk dłoni prezydenta Grzymowicza!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz