Uczniowie odwiedzili jednostkę Policji

2017-12-18 12:12:33(ost. akt: 2017-12-18 12:19:05)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP

Uczyć, informować, zapobiegać – to cele profilaktycznego programu policyjnego "Do źródeł wiedzy o bezpieczeństwie – Otwarte Jednostki Policji". Program skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.
Celem projektu jest podniesienie wiedzy na temat zagrożeń, sposobów ich unikania i przeciwdziałania, wskazywanie właściwych postaw społecznych, zapobieganie demoralizacji i przestępczości nieletnich, przybliżenie roli i pracy Policji oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku służby.

W ubiegłym tygodniu braniewską jednostkę Policji odwiedziło 20 uczniów klas IV-V Szkoły Podstawowej w Zagajach. Uczniowie rozmawiali ze st. asp. Kamilem Zalewskim o bezpieczeństwie oraz o odpowiedzialności prawnej nieletnich. Następnie w towarzystwie policjanta dzieci zwiedziły jednostkę Policji, a także wzięły udział w zajęciach z przewodnikiem psa służbowego.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tij #2400238 | 37.47.*.* 18 gru 2017 13:24

    Oooo!! Jaka ładna strzelnica. Jestem ciekawa ile strzałów tam oddano skoro stoi tam stół do tenisa.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz