Dziewczyny znad Sapiny zapraszają na Wieczór Wielu Kultur

2017-11-15 12:31:25(ost. akt: 2017-11-15 12:44:44)

Autor zdjęcia: Monika Kacprzak

Wielu z Was zna Festiwal Lokalnych Smaków Gminy Pozezdrze. Ta perełka Stowarzyszenia Kobiet Mazurskich "Dziewczyn znad Sapiny" pokazywała przez wiele lat różnorodność nie tylko kulinarną, ale również kulturalną naszej gminy.
Projekt podzielony na trzy wieczory tematyczne: polsko-mazurski, polsko-ukraiński i polsko-wileński w tym roku zamknęłyśmy w jednym wieczorze - Wieczorze Wielu Kultur, by pokazać obok tej niesamowitej różnorodności, przenikanie się naszych kultur i nasze współistnienie.
— Serdecznie zapraszamy 18 listopada do Szkoły Podstawowej w Pozezdrzu — mówią organizatorki. — Zaczynamy o godzinie 18.00 i nie zamierzamy zawieść naszych gości.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. swojak #2375121 | 89.229.*.* 15 lis 2017 19:17

    no tak , na wszystko macie czas i miejsce. Zabrakło wam czasu aby napisac że zmarł jaden z Nawartościowszych Kapłanów który posługiwał na wegorzewskiej ziemii...wstyd Redakcjo że od 2 dni ani słowa o odejściu ks Piotra Mazurka , wstyd

    odpowiedz na ten komentarz