Policjanci powstrzymali niedoszłego samobójcę

2017-11-10 15:28:41(ost. akt: 2017-11-10 15:50:41)
Mężczyzna chciał odebrać sobie życie skacząc z mostu do rzeki

Mężczyzna chciał odebrać sobie życie skacząc z mostu do rzeki

Autor zdjęcia: KPP Kętrzyn

Policjanci poważnie traktują wszystkie zgłoszenia, które do nich trafiają. W wielu przypadkach, szczególnie tych dotyczących osób, które chcą targnąć się na swoje życie, interwencja policji jest tym, co w ostatniej chwili powstrzymuje desperatów przed nieodwracalnym krokiem. Szybka i zdecydowana reakcja kętrzyńskich policjantów sprawiła, że mężczyzna nie zrealizował swojej decyzji o odebraniu życia.
Wczoraj, 9 listopada kilka minut po godz. 20:00 oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy policji otrzymał informację od jednej z mieszkanek Reszla, że przed chwilą dostała list pożegnalny od swojego szwagra. Z uzyskanych informacji wynikało, że mężczyzna już wcześniej podejmował próby samobójcze. Kobieta przekazała dyżurnemu rysopis mężczyzny. We wskazany rejon natychmiast zostali wysłani policjanci. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego kętrzyńskiej komendy jadąc ul. Mazurską w Reszlu zauważyli stojącego na moście mężczyznę, który trzymając się barierek wychylał się w stronę rzeki. Policjanci wykorzystali moment jego nieuwagi i złapali go za ręce, a następnie odciągnęli w bezpieczne miejsce. Mężczyzna, który przyznał, że powodem jego decyzji były problemy rodzinne, niezwłocznie trafił pod opiekę lekarzy, gdzie otrzyma fachową pomoc i wsparcie.


mł. asp. Ewelina Piaścik
Rzecznik Komendanta Powiatowego Policji
w Kętrzynie

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Daw #2373701 | 31.0.*.* 13 lis 2017 21:04

    Kto o tym mowi tego nie zrobi.samobojcy nikomu nic nie mowia tylko to robia.wiem bo mialem tak z tata

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

  2. pijany rycho #2371339 | 79.186.*.* 10 lis 2017 17:18

    Teraz gość posiedzi w psychiatryku a potem dostanie rentę

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz