Gmina Jedwabno numerem 1 w powiecie

2017-11-07 09:33:04(ost. akt: 2017-11-07 07:36:33)
W najnowszym rankingu inwestycyjnym pt. „Wydatki inwestycyjne samorządów” w kategorii gmin wiejskich Jedwabno zajęło drugie miejsce w województwie oraz pierwsze miejsce wśród gmin z terenu powiatu szczycieńskiego.
O kolejności w rankingu dwutygodnika „Wspólnota” decydowało, kto najwięcej zainwestował w przeliczeniu na 1 mieszkańca. W województwie warmińsko-mazurskim prowadzi gmina Kurzętnik, ale tuż za nią jest gmina Jedwabno. W powiecie szczycieńskim zajmuje pierwsze miejsce.
- Wszystko, co robimy, dzieje się w trosce o komfort życia mieszkańców. Nasze promocyjne hasło brzmi: „Gmina Jedwabno – miejsce, w którym chcesz żyć i do którego pragniesz wracać” - zapewnia wójt Sławomir Ambroziak. - Jesteśmy gminą niezwykle atrakcyjną, w której ludzie chcą mieszkać i spędzać swój czas wolny. Cały czas ciężko pracujemy nad tym, aby mieszkańcom i turystom żyło się w gminie Jedwabno wygodnie, bezpiecznie i spokojnie. Gmina Jedwabno, pomimo ograniczonego dostępu do środków unijnych w ostatnich latach, pozyskała dofinansowanie na zadania w wysokości 50%. Cały czas zdobywamy fundusze unijne na realizację kolejnych gminnych inwestycji, co potwierdza, że inwestycje są dobrze przemyślane i przygotowane, a ich realizacja przyniesie w niedługim czasie wymierne korzyści mieszkańcom - dodaje.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Kliknij

Podziel się informacją:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Hrabia #2369715 | 94.254.*.* 8 lis 2017 11:09

    Hahahaha. Globusowi sie leb w kadr nawet nie miesci.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz