Premiera i wyprzedażowe okazje w nowej siedzibie

2017-11-02 17:00:00(ost. akt: 2017-11-02 14:24:51)   Artykuł sponsorowany
Nowy salon Hyundai Daszuta

Nowy salon Hyundai Daszuta

Autor zdjęcia: Mat. promocyjne

Wyprzedaż rocznika w przypadku salonu Hyundai Daszuta jest w tym roku szczególna. Nie dość, że jej rozpoczęcie splata się z premierą nowego modelu Hyundai Kona, to jeszcze po raz pierwszy firma zaprasza na wyprzedaż rocznika do nowego salonu.
— Nowa siedziba to nie tylko nowy wygląd z zewnątrz, ale również nowoczesne rozwiązania wewnątrz salonu. Do tego komfortowy dojazd i dużo większa przestrzeń — wylicza atuty nowej lokalizacji Dariusz Słowakiewicz, kierownik salonu Hyundai Daszuta.

Na wzgórze przy ul. Tuwima 23, tuż obok Galerii Warmińskiej, salon Hyundaia przeniósł się latem po siedmiu latach funkcjonowania przy ul. Boenigka. Skok jakościowy jest wyraźny. Nowy salon prezentuje się bardzo efektownie, a jego wnętrze może pomieścić zdecydowanie więcej aut niż poprzednia siedziba.

— Można powiedzieć, że nie zmieniły się tylko numery kontaktowe i twarze naszych doradców klienta — śmieje się Dariusz Słowakiewicz.

Zobacz prezentację nowego salonu:


Nowa siedziba wzmocniła również, i tak już imponującą, sprzedaż. Absolutnym hitem od swojej premiery dwa lata temu pozostaje Hyundai Tucson, które w całej Europie sprzedano już ponad 300 tysięcy. Gdy oglądamy ten spot, nie dziwimy się…


A tu Tucson na naszych warmińsko-mazurskich drogach:


Obecnie do zakupu Tucsona zachęca również cena. Z sumą korzyści wyprzedażowych to efektowne auto można nabyć nawet do 11 500 PLN taniej.

— W połączeniu z upustami detalicznymi i rabatem za odkup obecnie użytkowanego auta w naszej ofercie klienci mogą też znaleźć pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych oraz atrakcyjne formy finansowania — wylicza kierownik salonu Hyundai Daszuta. I dodaje: — Uzupełnieniem wyprzedaży jest specjalna oferta dla firm oraz przedstawicieli wybranych grup zawodowych z rabatem nawet do 14 procent od ceny cennikowej.

Oczywiście specjalne ceny nie dotyczą tylko Tucsona. Suma korzyści w przypadku innych modeli wahają się od 5 000 do nawet 27 000 PLN!

- Tucson – 11 500 PLN

- I30 – 11 000 PLN

- Elantra- 10 000 PLN

- i20 – 7 000 PLN

- iX20 – 9 000 PLN

- Ioniq (hybryda) – 6 000 PLN

- Santa Fe - 27 000 PLN

- i40 – 10 000 PLN

- i10 – 5 000 PLN

To nie wszystko. Ostatniego dnia października do salonu przy ul. Tuwima 23 dotarł długo wyczekiwany nowy model Hyundaia – Kona. Miejskie auto będzie reprezentować segment B-SUV i na początku będzie dostępny w dwóch specjalnych wersjach wyposażenia Premiere. W tej najtańszej samochód będzie można nabyć już za 73 990 PLN.

Zarówno Konę, jak i każdy inny model Hyundaia można sprawdzić osobiście podczas jazdy testowej. Na jazdę próbną dowolnie wybranym autem można umówić się telefonicznie lub poprzez formularz na stornie internetowej http://daszuta.hyundai.pl/.
Bez trudu można także zarezerwować auto do jazdy odwiedzając nowy salon osobiście. Warto, bo nowa siedziba Hyundai Daszuta to jedna z najnowocześniejszych i najefektowniejszych tego typu placówek w regionie.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. artur #2369019 | 89.64.*.* 7 lis 2017 12:59

    Oglądałem te modele i w salonie i na moto show ale jestem przyzwyczajony do peugeota i chyba się zdecyduję na kolejny model, tym razem to 2008 bo też mi się udzieliła moda na SUVy

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz