Krzyczał, wyzywał i wyganiał żonę z domu

2017-10-30 10:40:30(ost. akt: 2017-10-30 10:53:41)

Autor zdjęcia: archiwum policji

Sobotnia interwencja domowa na terenie gminy Pozezdrze zakończyła się zatrzymaniem. Agresywny 74-latek krzyczał, wyzywał i wyganiał żonę z domu. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
W sobotę oficer dyżurny przyjął zgłoszenie o awanturze domowej u jednej z rodzin mieszkającej na terenie gminy Pozezdrze. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą interwencji był 74-latek. Jak się okazało mężczyzna wcześnie pił alkohol i po przyjściu do domu bez konkretnego powodu zaczął krzyczeć, wyzywać żonę oraz wyganiać ją z domu. W trakcie interwencji mężczyzna zachowywał się agresywnie wobec kobiety. Policjanci, aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo zgłaszającej, odizolowali od niej pijanego męża. Przeprowadzone w komendzie badanie, wykazało, że 74-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze objęli rodzinę procedurą Niebieskiej Karty. Jak się okazało, to nie pierwsza interwencja z udziałem 74-latka.
(źródło: KPP w Wegorzewie)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. wegorzewianka #2364951 | 188.146.*.* 1 lis 2017 14:27

    co za czasy? Coraz więcej takich starych pijących i agresywnych w stosunku do rodziny.Na stare lata do kościoła a nie po wódkę do knajpy.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Węgorzewianka #2363302 | 81.190.*.* 30 paź 2017 12:54

    Szok taki stary pryk powinien miec juz wiecej rozumu. Żoną pomiata a bardzo ciekawe kto mu pierze gotuje sprząta. Wredny gadpowinien ktos jemu dobrze przylozyć by poczuł ból. Bardzo dobrze ukarać i dac mu kuratora, niech sprawdza jak sie zachowuje a nie to do pierdla i pracy.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz