Czujne oko funkcjonariusza po służbie

2017-10-29 12:00:00(ost. akt: 2017-10-31 06:58:33)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: sxc.hu

Policjant w czasie wolnym od służby robiący zakupy w jednym z mrągowskich sklepów ujął mężczyznę, który wynosił... butelkę wódki. Nieuczciwy klient został przekazany ochronie sklepu.
Mundurowi nigdy nie tracą czujności i zwracają uwagę na pewne sytuacje i zachowania. Tym razem mrągowski policjant pokazał, że służbę pełni się również poza godzinami pracy. Czujne oko oficera dyżurnego przyczyniło się do zatrzymania sklepowego złodzieja.

Tuż przy kasie policjant zwrócił uwagę na mężczyznę, który zachowywał się niespokojnie. Mężczyzna ten cały czas sprawdzał zawartość jednej z kieszeni, przytrzymując, aby jej zawartość nie wypadła. Policjant zauważył, że ukrywał w niej butelkę wódki. Potem, jak gdyby nic mężczyzna zapłacił tylko za bułkę i odszedł od kasy.

Nie uniknął jednak odpowiedzialności, bo wtedy zainterweniował funkcjonariusz. Zatrzymał go i przekazał pracownikom sklepu i ochronie, a następnie patrolowi policji. Za kradzież mężczyzna został ukarany mandatem.

(KPP)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.