Projektowe podróże

2017-10-27 11:12:03(ost. akt: 2017-10-27 11:18:05)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Lelkowie jeździli na 4-dniową wycieczkę na trasie: Warszawa-Kraków-Łódź.
W ramach projektu "Główka pracuje-laboratorium wiedzy w Lelkowie" prowadzonego przez Stowarzyszenie Edukacyjno-Oświatowe "Erudycja" uczniowie Szkoły Podstawowej w Lelkowie wyjechali na 4-dniową wycieczkę na trasie: Warszawa-Kraków-Łódź.

Uczniowie klas V-VII zwiedzili wiele ciekawych zabytków, brali udział w lekcjach muzealnych, oglądali interesujące wystawy, wędrowali szlakami, słuchali interesujących opowieści przewodników. Atrakcji było co niemiara. Miejsca, które odwiedzili i zobaczyli, to: Muzeum Ziemi PAN, Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN, Zamek Królewski w Krakowie, Kopalnia Soli w Wieliczce, Ojcowski Park Narodowy, Muzeum Archeologiczno-Etnograficzne w Łodzi.

Mimo kapryśnej pogody dzieciom dopisywały humory. W piątek wieczorem uczestnicy pełni wrażeń wrócili do domów i już czekają na kolejne szkolne wyprawy.
Bożena Rubacha


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: IS

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. fiz #2363198 | 83.23.*.* 30 paź 2017 10:30

    komentarze na braniewiaku sa blokowane albo moderowane ,w zalezności który koleś poprosi-TV BRANIEWO tam warto wejść ,na pewno nikt nic nie kombinuje w przekazie informacji

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz