Ślubowanie 2017 w Szkole Podstawowej w Stożnem

2017-10-26 12:34:41(ost. akt: 2017-10-26 12:41:24)
25 października w Szkole Podstawowej w Stożnem odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Były wiersze, piosenki o szkole, przyjaźni, rodzinie oraz zagadki, które pierwszaki rozwiązały bez problemu.
Na dzień ślubowania pierwszoklasiści czekali od dawna. Do tego wydarzenia uczniowie przygotowywali się od pierwszego dnia nauki. Dzieci zapoznawały się ze swoimi prawami i obowiązkami, poznawały zasady panujące w szkole, były pilne i pracowite. Wiedziały, że aby zostać przyjętym do braci uczniowskiej, należy pokazać, iż są tego godne.

25 października w Szkole Podstawowej w Stożnem odbyło się uroczyste pasowanie na pierwszoklasistę. Emocji zarówno u dzieci, jak i ich rodziców, było co niemiara.

Dyrektor Alina Kołpak wielkim ołówkiem pasowała maluchów na uczniów i wręczyła pamiątkowe dyplomy.

Potem były same przyjemności: życzenia i upominki od rodziców uczniów kl. I, Rady Rodziców, Marianny Łazarskiej – bibliotekarza GCK, Samorządu Uczniowskiego oraz poczęstunek i wspaniała zabawa przy muzyce.

Wszystkim pierwszoklasistom oraz ich wychowawczyni Dorocie Nieszczerzewskiej życzymy samych przyjemnych chwil spędzonych w szkole.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mama i tata #2364634 | 83.24.*.* 1 lis 2017 06:25

    POLSKIE GODŁO , tylko które ? pyta Zosia Piotrusia .

    odpowiedz na ten komentarz