Doceń swojego dzielnicowego! W czwartek koniec głosowania!

2017-10-25 18:50:22(ost. akt: 2017-10-25 16:19:01)

Autor zdjęcia: Arch. policji

Jeszcze tylko do jutra do północy można zagłosować na swojego ulubionego dzielnicowego! Nic dziwnego, że w rankingu regionalnym mamy zawirowania. Na razie największą szansę na laur zwycięstwa ma Tomasz Grysz, dzielnicowy z Iławy.
W „Gazecie Olsztyńskiej” i „Dzienniku Elbląskim” od września prezentowaliśmy dzielnicowych z całego regionu. Powód jest prosty: szukamy Najpopularniejszego Dzielnicowego.

Kto zasłużył na taki tytuł? Tego dowiemy się już wkrótce. Nasi czytelnicy, którzy z wielką sympatią przyjęli naszą akcję, mają ostatnie chwile na to, żeby docenić policjanta pierwszego kontaktu. — Jego praca jest niełatwa, trudna i powinna być doceniona — uważa st. sierż. Tomasz Markowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. — Dlatego tak ważna jest promocja tego zawodu — podkreśla.

Przed zakończeniem akcji emocji nie brakuje. Sierżant sztabowy Dariusz Dobrzyński w rankingu dzielnicowych z Olsztyna jest na drugim miejscu. — Uważam, że to sukces — mówi z dumą. — Czuję, że ludzie mnie doceniają.

Od 5 lat pracuje jako dzielnicowy. Dlaczego wybrał mundur? — Poszedłem w ślady starszego brata. Ale ja zawsze też chciałem być policjantem, choć ten zawód nie należy do najłatwiejszych — stwierdza i dodaje: — Ludzie potrafią zaskakiwać. Często borykają się z rozmaitymi problemami.

Nasz kandydat przyznaje, że bardzo budują go miłe słowa, które słyszy z ust mieszkańców. — Aż chce się iść do pracy! — uśmiecha się. — Jak ktoś człowieka pochwali, to od razu staje się bardziej radosny. Zdarza się, że ludzie z którymi pracuję, idą do mojego przełożonego, żeby powiedzieć coś dobrego na mój temat.

W rankingu regionalnym mamy natomiast wielkie zmiany, jeśli chodzi o drugie i trzecie miejsce. Z trzeciej pozycji na drugą awansował mł. asp. Karol Romanowicz. Z kolei st. asp. Dominik Siestrzewitowski spadł na czwarte miejsce. Na trzecie miejsce wskoczył st. asp. Arkadiusz Tobisz z Górowa Iławeckiego. Liderem rankingu regionalnego pozostaje st. asp. Tomasz Grysz z Iławy (według danych z wczoraj z godz. 15.50).

Głosowanie kończy się w czwartek 26 października o godz. 23.59. Na wybranego kandydata głosujemy sms-ami, koszt jednego wynosi 1,23 zł z VAT.

Powiatowy tytuł najpopularniejszego dzielnicowego otrzymają kandydaci, którzy w danym powiecie uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Dziesięcioro, którzy uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów ze wszystkich powiatów, otrzymają wyróżnienia regionalne.
Rankingi powiatowe znajdują się na naszych stronach powiatowych.

RANKING REGIONALNY

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Dobre #2361876 | 37.8.*.* 28 paź 2017 18:59

  4 lub 5 grupa i nic do roboty. Super byc jak yeti

  odpowiedz na ten komentarz

 2. Gość #2360764 | 2.247.*.* 27 paź 2017 11:08

  To nie jest prawdziwe odzwierciedlenie rzeczywistości. Zwyciężył ten kto ma dużo bogatych znajomych i dużą rodzinę.

  odpowiedz na ten komentarz

 3. Do prawdy powiadam wam #2359247 | 5.172.*.* 25 paź 2017 21:23

  nie wy bedziecie oceniac.

  odpowiedz na ten komentarz

 4. Białoruskie szkolenia w terenie #2359164 | 94.254.*.* 25 paź 2017 20:13

  Super i do nogi dziel(ny)cowy

  odpowiedz na ten komentarz