Quantcast

Czwartek, 28 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Przyszli do szkoły bez plecaków i książek, ale z dobrym humorem

2017-09-17 17:15:06 (ost. akt: 2017-09-17 17:20:33)

Autor zdjęcia: Lech Wąsowski

Szkoła to nie tylko lekcje, odpytywanie i przyswajanie skomplikowanych wzorów, terminów, reguł!. Przekonali się o tym uczniowie VII klasy Szkoły Podstawowej nr 14 w Olsztynie przy ul. M. Konopnickiej.

Tego dnia przyszli do szkoły bez ciężkich plecaków, książek, za to z dobrym humorem i perspektywą miło spędzonych trzech godzin lekcyjnych, mających na celu integrację uczniów. Początek zajęć nie wróżył dobrze - zaspani uczniowie kręcili nosami na wymyślone przez p. Alinę Bogdańską i p. Katarzynę Rynko zadania. Ale już po chwili wspólnie z wychowawczynią - p. Magdą Wróblewską doskonale się bawili: poznawali swoje zainteresowania, ćwiczyli spostrzegawczość, tworzyli rzeźbę i przepis na... udaną klasę. Trzy godziny lekcyjne minęły błyskawicznie!

Siódmoklasiści uspokojeni obietnicą, że takie zajęcia odbędą się jeszcze nie jeden raz, wrócili do domu. To był naprawdę udany dzień!

Magdalena Wróblewska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=https://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
]kliknij[/u

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB