Stand-up w Reszlu wraca po wakacyjnej przerwie

2017-09-12 17:56:50(ost. akt: 2017-09-17 11:14:22)
Adam Van Bendler występował m.in. u boku Abelarda Gizy.

Adam Van Bendler występował m.in. u boku Abelarda Gizy.

Autor zdjęcia: archiwum organizatora

W sobotę, 23 września powraca reszelski Stand-Up Rycerz. Podczas pierwszego powakacyjnego spotkania z reszelską publicznością bawić się będą Adam Van Bendler i Mateusz Socha.
— Po wakacyjnej przerwie wracamy z przytupem. Tym razem na reszelskiej scenie zobaczymy dwie niesamowite postacie, które z pewnością rozbawią Was do łez — deklaruje Kamil Jankiewicz, organizator Stand-Up Rycerz. Całą imprezę poprowadzi ulubieniec reszelskiej publiczności Maciej Brudzewski.

Adam Van Bendler to ważny "gracz" na polskiej scenie Stand-up. Publiczność mogła go oglądać m.in. w programie Kuby Wojewódzkiego, a także w TVP i Comedy Central. Adam roastował Tymona i Popka, trafiło mu się nawet supportować Abelarda Gizę. Występował na największych salach w Polsce, a już 23 września zagra w Reszlu swój pokręcony materiał.
— Jak zwykle nie zabraknie zdumiewających spostrzeżeń, traumatycznych wspomnień i paranoicznych hipotez. A wszystko to abyście podusili się ze śmiechu, w starym dobrym stylu — zapowiada Kamil Jankiewicz.

Drugim artystą, który pojawi się na pierwszej imprezie spod znaku Stand-Ip Rycerz jest Mateusz Socha - człowiek z Żagania pod wrocławską przykrywką. Na scenie opowiada historie ubrane w abstrakcję, pełne dialogów i zwrotów akcji, a i tak nie sposób mu nie wierzyć. Bez skrupułów pierze rodzinne brudy, zagląda w niezrozumiałe umysły kobiet i oczernia rzeczywistość. Finalista Antrakt Stand-Up Festiwal 2016, zwycięzca Kuźni Stand-Upu 2016 i finalista Stand-Up War 2016.

Impreza odbędzie się 23 września (sobota) o godz. 20.00 w restauracji Rycerska w Reszlu. Bilety (20/25) dostępne w lokalu. Organizatorzy liczą na rekord.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. fan stand-up #2336686 | 212.160.*.* 26 wrz 2017 11:50

    Byłem na występie Adama Van Bendler w Mrągowie. Świetny występ, polecam.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Reszel #2326803 | 31.1.*.* 13 wrz 2017 12:23

    Świetna ekipa! Będzie dobry ubaw!

    odpowiedz na ten komentarz