Olsztyn górą, czyli VII Turniej Trójek Siatkarskich

2017-09-11 11:40:22(ost. akt: 2017-09-11 13:24:50)

Autor zdjęcia: BT

Turniej odbył sie w sobotę 9 września w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Górowie Iławeckim. Tym razem obyło się bez kontuzji i wszelkich innych komplikacji. Wszyscy, mamy nadzieję, mieli przyjemność ze zmagań i przypomnieli sobie, po wakacyjnej przerwie, o co w siatkówce halowej chodzi.
W niezwykłym wręcz pojedynku finałowym, w którym nikt ani przez chwilę nie zwalniał ręki, zmierzyła się ekipa gospodarzy TEAM Cresovia Górowo Iławeckie z faworytem rozgrywek Ketron TEAM, złożonej z zawodników KPS „Choroszcza” Olsztyn.

Mecz ten przy sporym zainteresowaniu kibiców został rozstrzygnięty dopiero w tie-break’u. Tutaj zadecydował blok Pawła „Borka” Borkowskiego, który przez organizatorów wyróżniony został nagrodą MVP turnieju.

Mimo to na uwagę zasługuje heroiczna postawa zawodników z Górowa, których, co jest w tym sporcie czymś niemal bajkowym, średnia wieku w drużynie wynosiła 38 lat!!!

Trzecie miejsce w turnieju zajęli młodsi (dużo młodsi) koledzy zza miedzy „Terma Squad” z Lidzbarka Warmińskiego, którzy w meczu o 3. miejsce pokonali zawodników z Braniewa.


Jerzy Tatol


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana