Modnie i na sportowo czyli aktywny początek roku szkolnego w Galerii Warmińskiej

2017-08-30 00:01:00(ost. akt: 2017-08-30 09:39:26)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Materiały reklamowe zleceniodawcy

Szyk i sport przed szkołą. Zapraszamy dzieci i rodziców do spędzenia ostatniego weekendu wakacji z Galerią Warmińską. Przygotowaliśmy dla Państwa pokaz mody szkolnej oraz bezpłatne lekcje gry w tenisa.
Ostatni weekend przed powrotem do szkoły w Galerii Warmińskiej będzie wesoły i kolorowy tak, by dzieciom jak najmocniej osłodzić i urozmaicić powrót do nauki i obowiązków. "Rozpoczniemy od pokazu mody dziecięcej" - zaprasza dyrektor Galerii Michał Tur i dodaje, że rozpocznie się on 1 września o godz. 16, a modelki i modele w wieku szkolnym zaprezentują ubrania, które w nadchodzącym roku będą zadawały szyku i stylu na szkolnych korytarzach. "Dlatego warto na ten pokaz przyjść nawet jeśli nie ma się ochoty być modelką, czy modelem, a tylko widzem" - zachęca dyrektor Tur.

Prezentowane na pokazie zestawy będą skomponowane z ubrań dostępnych w sklepach i butikach Galerii Warmińskiej.

2 września upłynie pod znakiem sportu. W tym dniu na placu przy Galerii Warmińskiej będzie się odbywała akcja "Dzieciaki do rakiet", która ma na celu promowanie tenisa wśród dzieci i rodziców. Jest ona skierowana zarówno do dzieci, które mają już za sobą pierwsze tenisowe doświadczenia, jak i do tych, które jeszcze nie miały w ręku rakiety. Najmłodsi zdobywają sportową wiedzę i umiejętności poprzez zabawę, co sprawia, że sportowa rywalizacja zamienia się w świetnie spędzony na powietrzu czas. Jedna pokazowa lekcja potrwa 45 minut. "Dodatkową atrakcją tej akcji będzie obecność na imprezie znakomitego komentatora sportowego – Tomasza Zimocha" - dodaje dyrektor Tur.

Akcję "Dzieciaki do rakiet" współorganizuje Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Jak widać powrót do szkoły nie musi być stresujący - wystarczy skorzystać z
propozycji Galerii Warmińskiej.

Zapraszamy!