Remonty nie tylko w Olsztynie. Zmiana organizacji ruchu w powiecie

2017-07-06 07:15:00(ost. akt: 2017-07-05 13:10:18)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Piotr Piercewicz

Remonty części dróg w powiecie dobiegają końca. Inne dopiero się rozpoczynają i wiąże się to ze zmianami organizacji ruchu. Sprawdź gdzie zachować szczególną ostrożność.
W środę (5 lipca), realizowany będzie kolejny etap prac na drodze powiatowej nr 1449N. Remont będzie prowadzony pomiędzy Gradkami, a Tuławkami. Jak zapowiada firma wykonująca pracę, w związku z rozkładaniem nawierzchni bitumicznej zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu.

Z użytkowania zostanie wyłączony fragment drogi. Aby przejechać z Tuławek do Gradek (i w drugą stronę), drogowcy proponują objazd przez Frączki. Przywrócenie stałej organizacji ruchu w tym miejscu zaplanowano na 10 lipca


Utrudnienia mogą również wystąpić na odcinku drogi powiatowej nr 1407N pomiędzy miejscowościami Świątki i Żardeniki. 10 lipca zostanie wprowadzona w tym miejscu zmiana organizacji ruchu, związana z pracami pomiędzy Worławkami, a Komalwami. Do stanu pierwotnego ruch w tym miejscu wróci prawdopodobnie 24 lipca. Do tego czasu proponowany jest objazd przez Wilczkowo i Konradowo.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Olsztynie

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. bleh #2279984 | 5.172.*.* 6 lip 2017 12:19

    Oni wiedzą jak wygląda droga z Frączek do Tuławek?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz