Przedsiębiorcy wybrali przyjazne urzędy skarbowe

2017-06-28 09:17:04 (ost. akt: 2017-06-28 09:34:14)
Ministerstwo Finansów i Business Centre Club docenili Urzędy Skarbowe z Bartoszyc, Braniewa, Elbląga i Giżycka. Uznano, że w naszym województwie są one najbardziej przyjazne dla przedsiębiorców.
Już po raz piętnasty rozstrzygnięto konkurs na „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy", organizowany przez Business Centre Club i Ministerstwo Finansów. Celem konkursu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie między administracją skarbową, a przedsiębiorcą relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem.

Cieszy się on niesłabnącym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców o czym świadczy zwiększająca się liczba nadsyłanych ankiet. W tym roku przedsiębiorcy wypełnili prawie 8 tys. ankiet. To prawie 60% więcej niż rok temu. Ocenie przedsiębiorców podlega m.in.: jakość obsługi podatnika, łatwość komunikacji, w tym elektronicznej oraz kompetencje pracowników.

W tegorocznej edycji wyróżniono 4 urzędy skarbowe z województwa warmińsko-mazurskiego, doceniając jakość obsługi, kompetencje, profesjonalizm. Tegorocznymi laureatami zostały Urzędy Skarbowe w Bartoszycach, Braniewie, Elblągu i Giżycku. Wyróżnienia dla najlepszych wręczono podczas uroczystości, która odbyła się 27 czerwca 2017 r. w Izbie Administracji Skarbowej w Olsztynie. Wyróżnione urzędy skarbowe otrzymują tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy – 2017". Prawo jego używania przysługuje przez 1 rok, tj. do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

Zwycięskie urzędy czeka jeszcze uroczysta finałowa gala, która odbędzie się 28 czerwca Warszawie.

źródło: Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ted #2503389 | 89.228.*.* 17 maj 2018 11:51

    Czysta fikcja. Właśnie teraz znów chodzą pracownicy urzędu i rozdają ankiety. Całkowicie anonimowe jak zapewnia urząd na swojej stronie - trzeba zamieścić swoją pieczątkę i złożyć podpis. Gdzie więc ta anonimowość? I kto podpisują się pod ankietą spróbuje się narazić fiskusowi? Wszystkie opinie będą pozytywne...

    odpowiedz na ten komentarz