Tanie wycieczki na Białoruś mogą być hitem sezonu

2017-06-26 13:50:00(ost. akt: 2017-06-29 13:30:15)
arpa travel

arpa travel

Autor zdjęcia: archiwum

Polscy turyści wciąż szukają nowych wrażeń. Wycieczki do Afryki i Azji trochę nam się znudziły. Na nowo odrywamy piękno rodzinnego kraju. I wschodnich sąsiadów. Olsztyńskie biuro podróży Arpa Travel oferuje niedrogie zwiedzanie Białorusi.
Wilno, Praga, Wiedeń, Berlin z jednej strony, z drugiej Kraków, Zakopane, Wrocław, Trójmiasto — to wciąż najbardziej oblegane kierunki w turystyce grupowej. Coś się jednak zaczyna zmieniać. Według szacunków Ministerstwa Sportu i Turystyki, w lipcu i sierpniu urlop w kraju spędza 11-13 milionów Polaków.

— Grupy z naszego regionu oczekują od nas oczekują od nas wyjazdów w nowe, ciekawe miejsca — mówi Marta Nowakowska z biura podróży Arpa Travel w Olsztynie. — Proponujemy naszym klientom wycieczki na Białoruś. Od niedawna można wjechać tam turystycznie bez wiz. Wystarczy przepustka i paszport.

Dlaczego akurat Białoruś? — Bo jest tanio, pięknie i jest co oglądać — odpowiada
Marcin Witkowski, kierowca, który niedawno wrócił z grupą z Grodna. — Nasi klienci widzieli już Wilno, poznali Druskienniki i szukali nowych wrażeń. A białoruskie Grodno jest przepiękne.

Podczas wycieczek na Białoruś klienci biura korzystają z hotelu o wysokim standardzie, mogą też spróbpwać tradycyjnych potraw i alkoholu.
Marta Nowakowska dodaje, że czasami do biura pukają osoby zupełnie zagubione. Chciałyby gdzieś wyjechać, ale nie wiedzą gdzie. — Staramy się wtedy podpowiedzieć takiej grupie, co warto zobaczyć — zapewnia.
W Arpa Travel klient dowie się także, że najlepiej na wycieczkę jechać jesienią. — Bo jest taniej, mniej tłoczno, spokojniej się zwiedza i więcej atrakcji jest dostępnych — mówi Marta Nowakowska.

Firma Arpa Travel na rynku istnieje już 9 lat i ciągle się rozwija. — Klienci, którzy raz skorzystają z naszych usług, zazwyczaj do nas wracają — zapewnia Nowakowska. — Mamy własne autokary (biuro dysponuje kilkoma nowymi autokarami i komfortowymi busami), świetną bazę noclegową w całej Polsce i sprawdzonych przewodników, których dobieramy odpowiednio do grupy.
Nowakowska podkreśla jeszcze, że... — ...wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w pasy. Dysponujemy również swoim warsztatem, dlatego są na bieżąco serwisowane.

A od niedawna Arpa Travel pośredniczy też w uzyskiwaniu wiz do Rosji, na Białoruś do Chin i Kazachstanu.
Dlaczego zatem warto wybrać się w podróż z Arpa Travel? — Bo mamy konkurencyjne ceny i dbamy o satysfakcję klientów. Każdy zasługuje na to, żeby dobrze wypocząć. Chcemy, żeby dzieciaki na wycieczce mogły korzystać ze szwedzkiego stołu, a nie zadowalały się kanapką z dżemem — zaznacza Marta Nowakowska. — Sugerujemy też klientom że lepiej dołożyć kilka złotych i zakwaterować grupę młodzieży w porządnym hotelu, a nie schronisku czy kiepskim hostelu.

Największą satysfakcją dla biura są zawsze podziękowania zadowolonych klientów.

Aleksandra Tchórzewska

Zaczęły się wakacje, mamy dla was świetną zabawę. Wystarczy, że wypełnicie kupon publikowany w Gazecie Olsztyńskiej. Możecie zdobyć wycieczkę na Litwę do Aquaparku w Druskiennikach! Kupony znajdziecie w Gazecie!