Był poszukiwany trzema listami gończymi. Policja czekała na niego na dworcu

2017-06-12 11:46:34(ost. akt: 2017-06-12 11:56:01)

Autor zdjęcia: Policja

Chciał uniknąć kary pozbawienia wolności za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i za kradzież z włamaniem. Ponadto szukały go dwie prokuratury, aby wykonać z nim czynności procesowe. 39-letni mieszkaniec gm. Elbląg został zatrzymany przez policjantów i trafił do aresztu w Bartoszycach.
W niedzielę wieczorem 11 czerwca dyżurny bartoszyckiej policji otrzymał informację, że poszukiwany mężczyzna jedzie autobusem do Górowa Iławeckiego. Oficer skierował na tamtejszy dworzec autobusowy policjantów z miejscowego komisariatu.

Funkcjonariusze poczekali na autobus i poszukiwanego. Zupełnie zaskoczony sytuacją 39-letni mieszkaniec gm. Elbląg został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Mężczyzna był poszukiwany trzema listami gończymi. Ma na koncie dwa wyroki: jeden za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, kolejny za kradzież z włamaniem, za co łącznie ma spędzić za kratami dwa lata i cztery miesiące.

Dodatkowo 39-latka szukała Prokuratura Rejonowa w Bartoszycach (do czynności prawnych w związku z przestępstwem kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości) i prokuratura w Elblągu (do postępowania w związku z przestępstwem przywłaszczenia).

Mieszkaniec gm. Elbląg trafił w poniedziałek 12 czerwca do Aresztu Śledczego w Bartoszycach, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności. Dzięki temu obie prokuratury będą mogły wykonać z nim czynności procesowe i zakończyć toczące się postępowania.


Marta Kabelis
KPP Bartoszyce

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. marek #2394709 | 83.9.*.* 10 gru 2017 00:13

    skora był okolic z elbląga to niech policja z alebg ą jego łapie anie nasza bartoszycka każdy swoje okolice łapie i miasta anie czyjeść

    odpowiedz na ten komentarz