Zgłoś swojego Mistrza Urody!

2017-06-02 14:00:00(ost. akt: 2017-06-02 13:21:02)

Autor zdjęcia: makijaz

Dbają o naszą urodę i sprawiają, że jesteśmy zadowoleni ze swojego wyglądu. Czas docenić tych, dzięki którym czujemy się piękni. Szukamy Mistrza Urody!
Gabinet kosmetyczny „Kosmetyka” z Olsztyna na rynku funkcjonuje od 16 lat. Salon został nominowany w naszym plebiscycie do tytułu Mistrza Urody. Nic dziwnego, skoro ma tak wiele zadowolonych klientek. — Specjalizuję się w makijażu permanentnym — mówi właścicielka salonu, Jolanta Iwona Wnuk. I zaznacza, że cały czas się poszerza swoją wiedzę. — Rozwijam się, jeżdżę na sympozja, szkolenia, kongresy. Poznaję nowe metody.
„Kosmetyka” jest miejscem, w którym można zadbać nie tylko o swoje ciało, ale także o duszę. Gwarantuje relaks i odprężenie. — Nasze klientki są już tak oczytane i świadome, że wiedzą po co do nas przychodzą — mówi właścicielka salonu. — Ale bywają też takie, którym trzeba doradzić. I to właśnie robimy.

Gabinet oferuje szereg nowoczesnych zabiegów i metod takich jak: bezinwazyjna likwidacja zmarszczek, mikrodermabrazja czy też botoks. — Cieszę się, że mogę w życiu robić to, co lubię. Zawsze o tym marzyłam – mówi Jolanta Iwona Wnuk.
A my czekamy na kolejne zgłoszenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Plebiscyt "Mistrz Urody” pozwoli nam wyłonić najpopularniejsze salony fryzjerskie i kosmetyczne w powiecie szczycieńskim i regionie warmińsko-mazurskim.
Tytuły "Mistrza Urody" w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów). Najpopularniejsze w województwie zostaną salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie.
Głosowanie trwa do 30 czerwca 2017 r. do godz. 23.59. Przez cały czas trwania plebiscytu można zgłaszać kandydatury z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego: ro@gazetaolsztynska.pl

Sponsorem nagród dla trzech pierwszych miejsc w kategorii salon kosmetyczny jest firma Yonelle —wyjątkowa marka kosmetyczna.
Laureatów zaprezentujemy na łamach ,,Gazety Olsztyńskiej'', ,,Dziennika Elbląskiego'' i naszych tygodników lokalnych oraz na naszych stronach internetowych.

at

Źródło: Gazeta Olsztyńska