Dzień Zdrowia w Bramce

2017-05-31 14:35:21(ost. akt: 2017-05-31 14:39:35)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Była bajka o zdrowiu, w której księżniczka nie lubiła warzyw, piosenki i szkolna piramida zdrowia.
Po części teoretycznej uczniowie Szkoły Filialnej w Bramce zabrali się do przygotowywania pysznych i zdrowych dań. Były to sałatki jarzynowa i owocowa, szaszłyki owocowe, koktajle owocowe oraz kanapki.Kiedy już wszystkie dania były gotowe, uczniowie ustawili swoje stoiska. Degustację przygotowanych dań rozpoczęła szkolna "Magda Gessler". Była ona zauroczona uchwyceniem przez dzieci idealnych smaków i wyglądem potraw. Na zakończenie wszyscy wspólnie zjedli przygotowane pyszności i z pełnymi brzuszkami rozeszli się na lekcje.
źródło: Joanną Andrzejczak – Wojcinowicz, SF w Bramce


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Publicystka #2268797 | 79.191.*.* 19 cze 2017 11:55

    A wkrótce Pani Joasia Pedagog Nauczyciel i Wychowawca Szkoły Filialnej w Bramce pożegna swoje dzieci z trzeciej klasy. Wiem, że przeżywają to bardzo rodzice ale też i dzieci, które bardzo z Panią Joasią się związały. Oby było więcej takich Nauczycieli jak Pani Joasia. Pani Joasiu gratuluję Pani postawy, a także wiedzy i pozdrawiam !!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. Publicystka #2257126 | 83.6.*.* 31 maj 2017 23:09

    Ilekroć zaglądam do gazety morąskiej, to widzę jak aktywna jest Szkoła Filialna w Bramce. Nauczyciele poruszają tu wiele tematów związanych z historią, przyrodą, a dziś temat bardzo pasjonujący bo propagujący właściwe odżywianie. Te wszystkie organizowane lekcje, pokazy mają bardzo dobry wpływ też i wychowawczy na te dzieci. Gratuluję Nauczycielom szkoły w Bramce. Dobrze, że w taki sposób rozsławiają swoją miejscowość, w której mieszkają i pracują.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz