Kto zostanie Małym Księciem i Małą Księżniczką? Głosujcie na swoich faworytów!

2017-05-22 16:01:51 (ost. akt: 2017-05-24 22:12:11)
Dagmara Baranowska i Igor Bednarczyk, czyli Mała Księżniczka i Mały Książę 2016.

Dagmara Baranowska i Igor Bednarczyk, czyli Mała Księżniczka i Mały Książę 2016.

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Nasz plebiscyt „Mały Książę, Mała Księżniczka 2017” powoli dobiega końca. To ostatni moment, żeby zgłosić swoje dziecko do zabawy! A już w niedzielę 4 czerwca dowiemy się, kto sięgnie po tytuł i koronę.
Plebiscyt „Mały Książę, Mała Księżniczka” jak co roku został ciepło przyjęty przez naszych czytelników. Jednak już niedługo kończymy przyjmowanie kandydatur i głosowanie. Jeśli jeszcze nie wysłaliście zgłoszenia swojego dziecka, zróbcie to jak najszybciej!

Już za kilka dni, czyli w niedzielę 4 czerwca dowiemy się, kto sięgnie po tytuł i koronę. Podczas pikniku rodzinnego poznamy zwycięzców powiatowych i wojewódzkich. Ale my wciąż czekamy na kolejnych kandydatów. W naszym plebiscycie mogą wziąć udział dzieci w wieku do 10 lat. Zgłoszenia powinni nadsyłać rodzice lub opiekunowie.

Zgłoszenie dziecka następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną jego jednego zdjęcia na adresy redakcji tygodników (w przypadku Olsztyna jest to e-mail: ro@gazetaolsztynska.pl) . Zgłoszenie musi zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

Plebiscyt potrwa do 26 maja do godziny 23.59. W każdym powiecie zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka 2017. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Kandydatury można zgłaszać do 25 maja do godz. 12. Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów (koszt 1,23 zł) z treścią zamieszczoną w cudzysłowie.

Zwycięzców powiatowych i wojewódzkich naszego plebiscytu poznamy na pikniku rodzinnym w Olsztynie w niedzielę 4 czerwca. Warto walczyć do końca, bo czekają atrakcyjne nagrody:
Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej otrzymają bony o wartości 250 zł każdy do sklepu C&A, zwycięzcy powiatowi otrzymają vouchery do Warmiolandii.


RANKINGI REGIONALNE:Rankingi powiatowe na naszych stronach lokalnych


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD