SuperBelfer 2017: Marzenie sposobem na życie

2017-05-16 12:31:00(ost. akt: 2017-05-16 11:36:22)
Natalia Zadroga, kandyduje do tytułu SuperBelfer 2017

Natalia Zadroga, kandyduje do tytułu SuperBelfer 2017

Autor zdjęcia: arch. prywatne

Do 15 czerwca można przysyłać kandydatury do tytułu SuperBelfer 2017. Warto zgłosić do plebiscytu i wyróżnić wyjątkowych nauczycieli, którzy wkładają serce w swoją niełatwą pracę. Ten konkurs powstał po to, by ich docenić.
Ambitna, emanuje z niej sympatia do dzieci, wymagająca, ale z sercem — tak o Natalii Zadrodze, nauczycielce ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Rucianem-Nidzie napisała nasza czytelniczka.

Pani Natalia w plebiscycie „SuperBelfer 2017” prowadzi w rankingu powiatu piskiego w kategorii szkół podstawowych. Jest młodą nauczycielką. Od 4 lat lat uczy klasy I-III w Szkole Podstawowej nr 2 w Rucianem-Nidzie. Pracowała również jako pomoc nauczyciela w przedszkolu. 


Jak przyznaje, praca w szkole od zawsze była jej marzeniem. Liderka rankingu była bardzo zaskoczona, że została zgłoszona do plebiscytu. — To dla mnie ogromny szok, ale i wspaniałe wyróżnienie — przyznaje Natalia Zadroga. — Od zawsze lubiłam spędzać czas z dziećmi i postanowiłam uczynić z tego sposób na życie. Praca nauczycielki była moim największym marzeniem. Dzieci są bardzo kochane i wdzięczne. Praca z nimi przynosi wiele satysfakcji. 

Jaki, jej zdaniem, powinien być SuperBelfer? — Powinien przede wszystkim wykonywać swój zawód z pasją, a nie z przymusu. Powinien kochać to, co robi — odpowiada Natalia Zadroga. 


Plebiscyt SuperBelfer 2017 potrwa do 16 czerwca i jest prowadzony we wszystkich powiatach w regionie. W plebiscycie mogą brać udział czynni zawodowo nauczyciele pracujący na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zgłoszeni przez czytelników „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” oraz tygodników lokalnych Grupy WM.


Tytuł SuperBelfra 2017 w danym powiecie w kategorii szkoła podstawowa oraz szkoła ponadpodstawowa otrzyma nauczyciel, który uzyska największą liczbę głosów. Tytuły SuperBelfra 2017 „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego” otrzymają nauczyciele szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.


Beata Smaka
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. bbc #2246482 | 107.182.*.* 16 maj 2017 17:00

    Wydaje mi się, że tatusiowie chętnie chodzą na wywiadówki;)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz