Dzikie drużyny zapraszamy do Kortowa!

2017-05-10 08:24:49(ost. akt: 2017-05-10 08:45:23)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Tylko do końca maja przyjmujemy zgłoszenia do VII Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”. Zespoły, które już się zgłosiły, niedługo będą mogły przysyłać nam deklaracje udziału w rozgrywkach.
Deklaracje udziału są o tyle ważne, że bez nich ekipy nie zostaną dopuszczone do gry. Każda drużyna będzie musiała wpisać wszystkich swoich zawodników i numer kontaktowy swojego opiekuna lub, jeśli zagra w starszej kategorii wiekowej, kapitana.

Dla jasności przypomnijmy również, że wzorem ubiegłego roku w dniu turnieju każdy piłkarz w kategorii wiekowej 2006, 2003 lub 1998 będzie musiał mieć przy sobie legitymację szkolną lub dowód tożsamości. Bez takiego dokumentu zawodnik nie będzie mógł wybiec na murawę.

I to tyle wymogów, bo udział w naszych rozgrywkach jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja, ekipy w kategorii open od jakiego czasu wpisujemy już tylko na listę rezerwowych.

Turniej Dzikich Drużyn odbędzie się w sobotę 10 czerwca na boiskach w Kortowie. Pierwsze mecze rozpoczną się o godz. 9, a ostatni, finałowy w kategorii open zakończy się ok. godz. 19. Opiekę medyczną, podobnie jak w latach ubiegłych, zapewni młodzież z Grupy Pomocy Humanitarnej Polskiego Czerwonego Krzyża w Olsztynie.

mp