Masuria 4 you

2017-05-05 00:00:00(ost. akt: 2018-08-23 13:46:26)
W sklepie Google Play i App Store pojawiła się nowa, darmowa aplikacja turystyczna Masuria 4 You stworzona przez Grupę WM na zlecenie Lokalnej Grupy Działania „Mazurskie Morze”.
Aplikacja ta bardzo dobrze wpisuje się w misję Stowarzyszenia, gdyż promuje lokalną ofertę turystyczną, atrakcje i dziedzictwo kulinarne powiatu piskiego i mrągowskiego.

— Uznaliśmy, że warto sięgnąć po aplikację mobilną aby skuteczniej reklamować ofertę lokalnych przedsiębiorców – powiedział Dariusz Kizling, dyrektor biura Lokalnej Grupy Działania „Mazurskie Morze” - Stało się to szczególnie zasadne gdy w wyniku polityki międzynarodowej na terenie Mazur, na poligonie pod Orzyszem, pojawiła się nowa grupy gości - duże zgrupowanie wojsk NATO. W odróżnieniu od innych przebywających na Mazurach głównie w sezonie letnim, ta grupa będzie tu przebywać stale. Jest reprezentowana przez żołnierzy z różnych państw, z różnych kręgów kulturowych, nie znających języka polskiego, zainteresowanych aby po służbie odpocząć, korzystając z lokalnych atrakcji. Uważamy, że obecność żołnierzy wojsk NATO będzie miała istotne znaczenie dla lokalnej gospodarki i nie powinna zostać bez odpowiedzi w formie specjalnie dostosowanej oferty usługowej czy aplikacji, takich jak nasza.

Jeszcze do niedawna głównym sposobem na reklamę i promocję miejsc były foldery, broszury czy strony internetowe. Dzięki postępowi technologicznemu, powszechne w użyciu są obecnie urządzenia mobilne z dostępem do internetu, które dają zdecydowanie więcej możliwości użytkownikom.

— Z myślą o zagranicznych turystach zastosowaliśmy szereg udogodnień w aplikacji, np. konwerter do przeliczania miar, wag, walut stosowanych w Polsce. – opowiada Dariusz Kizling – Inne ciekawe funkcje to np.: możliwość planowania trasy dojazdu do wybranych punktów usługowych, śledzenie aktualnych promocji, nowości i wydarzeń oferowanych przez przedsiębiorców i samorządy.

Aplikacja mobilna Masuria 4 You jest bezpłatna, dostępna w języku polskim i angielskim. Przygotowana została na system Android i iOS. Baza danych o firmach i atrakcjach dostępnych na terenie powiatu piskiego i mrągowskiego stanowi znaczną cześć aplikacji. Lokalna Grupa Działania „Mazurskie Morze” rozwija obecnie zawartość merytoryczną aplikacji mobilnej Masuria 4 You i będzie bacznie wsłuchiwać się w uwagi użytkowników aplikacji i na bieżąco na nie reagować.

Obrazek w tresciKomentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ania22 #2742982 | 37.120.*.* 5 cze 2019 19:39

    Witajcie, chciałabym tą drogą spotkać super chłopaka na resztę życia. Ja 25 letnia zgrabna blondi po nieudanym związku, wiek nie gra roli, jesteś sam ? Pisz do mnie w serwisie: ***hotprofil.pl***

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Olo #2240763 | 176.221.*.* 9 maj 2017 13:24

    Super, bardzo przydatne informacje. Szczególnie w ojczystym języku polskim będą łatwe do przyswojenia naszym gościom. Wielkie brawa!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)