Grupa WM ze statuetką Sukces Roku 2017!

2017-04-12 12:54:50 (ost. akt: 2017-04-12 17:32:02)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Grupa WM została nagrodzoną statuetką "Sukces Roku 2017". We wtorek w Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport w Warszawie odbyła już szósta prestiżowa gala "Osobowości i Sukcesy Roku 2017" zorganizowana przez Mariusza Pujszo.
Te nagrody przyznawane są najwybitniejszym firmom i postaciom, których dokonania i postawy były w minionym roku szczególnie dostrzegalne. W kapitule zasiadają przedstawiciele redakcji magazynu „Osobowości i Sukcesy” oraz wybitne osobowości nagrodzone w ubiegłych edycjach. A statuetki przyznawane są w kilku kategoriach: polityka, sport, film, nauka ,kultura, sztuka, moda, biznes, muzyka. Na Gali zostały również uhonorowane firmy, które w danym roku odniosły największy sukces biznesowy, w poszczególnych branżach.

I tym roku w gronie laureatów znalazła się Grupa WM. Statuetkę "Sukces Roku 2017" odebrał Jarosław Tokarczyk, prezes Zarządu Grupy WM. Nie był to jedyny warmińsko-mazurski akcent na gali. Statuetkę "Sukces Roku 2017" otrzymał Pałac Mortęgi, którego właścicielami są Alina i Jan Szynaka. Statuetkę odebrała Alina Szynaka.

W tym roku wśród „Osobowości Roku 2017" zostały uhonorowane także dwie osoby z Olsztyna: mistrzyni tańca Iwona Szymańska-Pavlović i prof. Wojciech Maksymowicz, dziekan Wydziału Nauk Medycznych UWM.