Woreczek z "trawką" w kurtce zatrzymanego 16-latka

2017-03-30 14:35:47(ost. akt: 2017-03-31 15:31:01)

Autor zdjęcia: KPP Kętrzyn

Reszelscy policjanci zatrzymali nieletniego, który był poszukiwany decyzją sądu. Miał być doprowadzony do ośrodka wychowawczego. W kieszeni kurtki chłopaka funkcjonariusze znaleźli woreczek z marihuaną.
W środę, 29 marca kilka minut po godz. 12.00 reszelscy policjanci w jednym z mieszkań na terenie miasta zatrzymali 16-latka. Sąd rodzinny i nieletnich wydał na chłopaka nakaz zatrzymania i doprowadzenia go do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego m.in. za nie wywiązywanie się z obowiązku szkolnego i za kradzieże.

W kurtce chłopaka znaleziono woreczek strunowy z suszem roślinnym. Test narkotykowy wykazał, że w woreczku była marihuana. Nieletni został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka w Olsztynie. Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają również skąd chłopak miał narkotyki.

16-latek wkrótce usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Jego sprawą ponownie zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Źródło: KPP

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xXx #2219676 | 89.228.*.* 9 kwi 2017 11:49

    Przerażająca zbrodnia! Zamknijmy go do kryminału na wiele lat żeby uchronić go przed demoralizacją.

    odpowiedz na ten komentarz