Rozmawiali o bezpieczeństwie na terenie powiatu

2017-03-22 15:15:46(ost. akt: 2017-03-22 15:16:54)

Autor zdjęcia: Archiwum KWP

W Komendzie Powiatowej Policji w Ostródzie odbyło się spotkanie policjantów z członkami Komisji Spraw Społecznych, Porządku Publicznego i Zdrowia Rady Ostródzkiego Powiatu. Spotkanie poświęcone było analizie stanu bezpieczeństwa i ocenie zagrożeń porządku publicznego na terenie powiatu, w tym szczególnie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
— Bezpieczeństwo mieszkańców powiatu ostródzkiego jest priorytetem wszystkich służb, a w szczególności policji — informuje mł. asp. Janusz Karczewski, oficer prasowy ostródzkiej policji. — Posiedzenie komisji dotyczyło analizy stanu bezpieczeństwa i oceny zagrożeń porządku publicznego na terenie powiatu, w tym szczególnie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dużą uwagę poświęcono sprawie zapewnienia bezpieczeństwa w czasie zbliżającego się sezonu letniego. Wypracowano zaleceni i wnioskI do realizacji.

W posiedzeniu Komisji wzięli udział: nadkom. Marcin Danowski, komendant powiatowy policji w Ostródzie, kom. Krzysztof Bilicki I zastępca komendanta powiatowego policji w Ostródzie, Grzegorz Kierozalski, przewodniczący Komisji, Dariusz Struk, wiceprzewodniczący Komisji, oraz jej członkowie Zbigniew Zabłocki oraz Stanisław Orzechowski.


red
morag@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dariusz #2206775 | 80.53.*.* 22 mar 2017 15:46

    Oj Dariuszek nam trochę zmizerniał Bidulek, może trzeba dokarmić ?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz